Одним рядком

Одним рядком — містить короткий опис пропозицій, що надходять на адресу Виконавчої адміністрації від державних органів, партнерських асоціацій, суміжних з ІТ бізнесів. За додатковою інформацією звертайтеся до Виконавчої адміністрації.

2016-04-05

  • ТПП УКРАЇНИ запрошує взяти участь у презентації торговельно-економічного потенціалу Республіки Індія. Презентація відбудеться 18 квітня 2016 р. (початок реєстрації о 9:30)  у Торгово-промисловій палаті України (м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33, 4 поверх, конференц-зала).

2016-02-23

  • Пропозиція від німецької компанії DFT Deutsche Finetrading AG, яка надає послуги файнтрейдингу, зокрема відстрочку оплати при імпорті (див. презентацію російською: DFT Präsentation Russich2) .
  • 3 березня 2016 року в Києві ДП «Держзовнішінформ», ICC Ukraine, ТОВ «Група Стенлі» та ПП «GSP-Services» проведуть практичний семінар з питань виходу на ринок Республіки Судан. Кожний учасник семінару отримає статистичний огляд світового імпорту по одному з експортних товарів підприємства (6 знаків УКТ ЗЕД).
    Місце проведення заходу: вул. Володимирська 55, Велика конференц-зала НАН України. Вартість участі у заході становить 960 грн.
  • TIM 2016 пропонує «посотрудничать в рамках нашего нового мультиформатного ивента для более чем 2000 тыс. представителей (CEO, CIO, собственники и инвесторы) Телеком, ИТ, медиа отраслей http://www.timint.net/ .
  • Запрошують до участі у міжнародній тренінговій програмі з розвитку приватного сектору, що реалізується за підтримки Шведської Агенції Міжнародного Розвитку (SIDA).  Strategic Business Management – програма зі стратегічного планування для власників та менеджерів бізнесу. Кінцевий термін подання заявок – 2 травня 2016 р. Мова участі – англійська. Участь у програмі – безкоштовна. Веб-сайт програми – http://www.privatesectordevelopment.se/. Презентація програми відбудеться 25 лютого о 10 годині у Києві, (вул. Володимирська 49-а) .
  • Торгово-промислова палата України запрошує 26 лютого 2016 відвідати практичну конференцію на тему: «Деофшоризація в Україні та світі. Сучасні тенденції ведення бізнесу». Тематика — валютне регулювання, оподаткування в умовах деофшоризації. Вартість участі складає 995,00 грн. з ПДВ для одного учасника при умові реєстрації до 24.02.16р. включно.
Коментарі Вимкнено до Одним рядком
%d блогерам подобається це: