ELKO Ukraine – дистриб’ютор професійних систем для санітарної обробки і дезінфекції за допомогою озону італійської компанії Sanity System

ELKO Ukraine підписала дистриб’юторську угоду з компанією Sanity System – італійським виробником сертифікованого обладнання для санітарної обробки та дезінфекції за допомогою озону
Озоногенератори Sanity System знищують до 99.98% вірусів і мікроорганізмів, включаючи вірус SARS-CoV-2, що викликає захворювання COVID-19, а також видаляють неприємні запахи і перешкоджають поширенню бактерій, грибків, цвілі та інших хвороботворних мікроорганізмів.

Професійні системи Sanity System застосовуються у громадському транспорті, освітніх установах, офісних і торгових центрах, готелях, кінотеатрах, ресторанах, державних і муніципальних органах – всюди, де бувають люди та необхідно їх убезпечити від інфекцій і вірусів. Рішення компанії використовуються більш ніж у 50 країнах на п’яти континентах.

Озоногенератори Sanity System знищують до 99.98% вірусів і мікроорганізмів, включаючи вірус SARS-CoV-2, що викликає захворювання COVID-19, а також видаляють неприємні запахи і перешкоджають поширенню бактерій, грибків, цвілі та інших хвороботворних мікроорганізмів. Процес дезінфекції за допомогою професійних систем Sanity System повністю автоматизований, на 100% екологічний, безпечний, високоефективний і економічний, тому що не вимагає ніяких додаткових хімічних і миючих засобів, а також участі висококваліфікованого персоналу.

Джерело: ELKO Ukraine

Опубліковано в Різне. Leave a Comment »

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: