F1Center – новий провайдер по сервісному обслуговуванню техніки Epson

Компанія Epson оголошує про партнерство з мережею сервісних центрів F1Center.

Мережа F1Center стала провайдером по обслуговуванню широкого асортименту техніки Epson. Прийом і ремонт пристроїв Epson буде здійснюватися в п’яти центрах обслуговування клієнтів в Києві, а також через мережу уповноважених сервісних партнерів F1Center в інших містах України.

Мережа сервісних центрів F1Center надає широкий набір сучасних послуг разом з високим рівнем технічної та інформаційної підтримки клієнтів – від можливості здати і отримати пристрій з ремонту 7 днів на тиждень до онлайн моніторингу поточного стану ремонту в режимі реального часу.

В умовах карантинних обмежень клієнти F1Center мають можливість відправити і отримати пристрої з ремонту через сервіси доставки Нова Пошта і Justin по всій Україні.

Олександра Ткаченко, старший менеджер представництва «Epson Europe B.V.», зазначає: «Партнерство наших компаній спрямовано на поліпшення сервісного обслуговування техніки Epson – це оперативність діагностики і виконання ремонтів з аналізом зворотного зв’язку від споживача.

На сьогоднішній день позитивна оцінка рівня задоволеності сервісом клієнтами компанії становить 94%, і вона відображається в реальному часі на веб-сайті f1center.ua. Таким чином високі стандарти роботи і широке географічне покриття мережі сервісних центрів F1Center дозволять кінцевим споживачам і корпоративним замовникам техніки Epson отримувати якісні послуги по всій Україн ».

Повний список провайдерів сервісного обслуговування техніки Epson в Україні: F1Center, ОРСИ, ЕмТіАй (МTI).

Про компанію F1Center
Компанія F1Center заснована в 2008 році і є уповноваженим сервісним центром по гарантійному ремонту техніки провідних світових виробників в Україні та інших країнах. Більше 80% гарантійних ремонтів компанія здійснює в термін до 5 робочих днів, з урахуванням часу на логістику пристрою і запасних частин. Чинними партнерами F1Center є відомі торгові мережі та інтернет-магазини такі як Rozetka, Фокстрот, Comfy та багато інших.

Проект F1Center відзначений знаками високої якості послуг. За останні роки це нагороди «Вибір споживача 2018», «Компанія року 2019», «Вибір споживача 2019», «Вибір країни 2020».

Опубліковано в Різне. Leave a Comment »

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: