Застосування касових апаратів для “спрощенців” відтермінують на рік

У Раді готують законопроєкт, який передбачає відтермінування застосування касових апаратів для спрощеної системи оподаткування на 1 рік – до 1 січня 2022 року. Про це під час засідання Ради 3 листопада оголосив голова Верховної Ради Дмитро Разумков. За його словами, 3 листопада повинен бути зареєстрований відповідний законопроєкт, 4 листопада – буде дане доручення комітету невідкладно його розглянути, і вже 4 листопада його розглянуть. Детальніше…

Відповідний законопроект №4313 від 03.11.2020 уже зареєстровано у ВРУ. Даним законопроектом з 01 січня 2021 пропонується залишити обов’язкове використання РРО  ФОПами 2-4 груп спрощеної системи оподаткування при реалізації технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту і лікарських засобів та виробів медичного призначення (сфери, які на сьогодні вже фіскалізовані). Для усіх інших сфер, в тому числі торгівлі деталями та приладдям до транспортних засобів, обов’язок використання РРО ФОП 2-4 груп пропонується перенести на 01.01.2022.

Водночас відтермінування набрання чинності не стосується норм, якими впроваджуються програмні РРО та механізм «фіскальний кешбек».

З однієї сторони позитивним є те, що ФОПи не досягли своєї мети та законопроектом №4313, який ймовірно буде прийнятий ВРУ, не пропонується скасувати фіскалізацію в принципі. Однак відтермінування ще на рік не гарантує, що з 2022 року дана норма таки вступить в дію.

Опубліковано в Різне. Leave a Comment »

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: