Аутсорсинг друку – вигідний помічник в нових реаліях бізнесу

Минуло близько 6 місяців з моменту початку епідемії COVID 19. Карантин завдав сильного удару не тільки по ринку України, але і по всьому світу. Всі підприємства змушені змінювати звичні принципи організації роботи, а також включати сувору економію і підхід до витрат.
Сьогодні ми розповімо вам, як не тільки заощадити на друці, але і знизити фактор людського впливу на друк.
Аутсорсинг друку або HP Managed Print Services (MPS) – сервісний контракт, який забезпечує безперервний друк на оптимізованій друкованій інфраструктурі.
За рахунок чого відбувається економія?

По-перше, скорочення витрат досягається завдяки оптимізації парку друкарської техніки – локальні апарати замінюються принтерами та БФУ НР з високою продуктивністю, які мають більш низьку вартість відбитка. З оптимізацією прямо пов’язані і такі чинники, як скорочення часу простою обладнання і зниження енерговитрат. Сюди ж можна віднести уніфікацію обладнання.
По-друге, якщо компанії необхідно додати принтер / БФУ, то вона отримує техніку в користування. Таким чином на замовника не лягають початкові витрати на закупівлю техніки. Компанія переводить витрати з капітальних в операційні.
По-третє, відбувається вивільнення ресурсів ІТ-відділу і переключення їх на інші завдання, важливі для компанії. Обслуговування техніки, постачання витратних матеріалів, ремонти бере на себе компанія-аутсорсер.
По-четверте, використання програмного забезпечення управління друком дозволить скоротити кількість документів, що друкуються. Скорочується нецільове використання принтерів / МФУ в компанії, а також кількість помилково надрукованих або незатребуваних документів.
Компанія АМ Інтегратор Груп забере всі турботи, пов’язані з друком і його організацією, на себе.
Для Вас – тільки якісно надруковані документи.

Опубліковано в Різне. Leave a Comment »

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: