Про перейменування ТОВ “НВП “ЕНГЛЕР”

Повідомляємо, що з 14 січня 2020 року ТОВ “НВП “ЕНГЛЕР” (код ЄДРПОУ 3693941) змінило свою назву на ТОВ “ЕНСОФ”.
Вказана інформація була внесена до державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців у порядку , встановленому чинним законодавством.

Зазначені зміни не призводять до утворення нової юридичної особи або реорганізації в розумінні статей 108 Цивільного кодексу України та 52 Закону України “Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю”, організаційно-правова форма та код ЄДРПОУ компанії залишаються незмінними. ТОВ “ЕНСОФ” зберігає за собою структуру, спеціалістів, матеріально-технічну базу та досвід роботи ТОВ “НВП “ЕНГЛЕР”. Існуючі договірні відносини та забов’зання зберігають свою чинність.

Про компанію ЕНСОФ

Компанія ЕНСОФ – провідна українська компанія на ринку освіти з розробки та виробництва наборів для вивчення природничих наук, обладнання STEAM та інклюзивної освіти з найбільшим у Східній Європі департаментом досліджень і розробки (R&D) освітніх рішень для шкіл і інклюзивно-ресурсних центрів.

За 10 років своєї діяльності ЕНСОФ забезпечила сучасним освітнім обладнанням більше 3500 шкільних кабінетів в Україні і світі (Грузія, Вірменія та Білорусь), навчила понад 6000 вчителів використанню освітніх та інформаційно-комунікаційних технологій в навчальному процесі та створила методичні посібники з використання цифрових лабораторій. З 2018 року окрема продукція виготовляється і реалізовується в рамках концепції «Атмосферний клас». Це комплексне рішення, що містить у собі повний набір освітнього інструментарію для залучення учня в навчальний процес.

Окремий напрямок діяльності – створення власного інклюзивно-ресурсного центру «А-Вектор». Методисти центру створили унікальну методику тестування дитини і розробили тисячі унікальних дидактичних матеріалів для занять. Компанія виховала і навчила півтора десятки спеціалістів, які самі вже стали інструкторами і навчають на тренінгах працівників ІРЦ та ресурсних класів. За час роботи «А-Вектора» десятки дітей з особливими освітніми потребами пройшли через центр і отримали тисячі годин інтенсивних занять з кваліфікованими спеціалістами.

Опубліковано в Новини членів АПІТУ. Позначки: , . Leave a Comment »

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: