Відбулася велика крадіжка IT-продуктів, ELKO закликає не купувати і не поширювати вкрадені товари

В Ризі сталася масштабна крадіжка на складі АТ «ELKO Grupa», одного з найбільших дистриб’юторів ІТ-продуктів і побутової техніки. Товари, що зберігаються на складі, були повністю застраховані, тому вони не зроблять істотного впливу на діяльність компанії, проте, беручи до уваги масштаб злочину, ELKO оголосила винагороду в розмірі до 200 000 євро за надання інформації, яка може допомогти в розкритті злочину.
Крадіжку було скоєно організованою групою в минулі вихідні, на складі ELKO, в бізнес-парку «Lidostas Parks», Ризі, Латвія. Зламування заподіяно з території сусіднього складу.

«Ми прогнозуємо, що в даний час велика кількість товарів, отриманих злочинним шляхом, може з’явитися на ринках країн Балтії та Східної Європи: мобільні телефони, ноутбуки, процесори, відеокарти і карти пам’яті. Ми запрошуємо всіх партнерів, що працюють в галузі, негайно зв’язатися з нами, якщо з’являться підозри про походження товару. За запитом ми можемо надати серійні номери вкрадених товарів для порівняння. Ми також повинні попередити, що перепродаж вкрадених товарів є незаконним і товар може бути конфісковано у його продавців або покупців», – повідомляє директор ELKO Grupa Свенс Дінсдорфс, повідомляється на сайті ELKO.

Для виявлення кримінального злочину, у співпраці з компанією, над розслідуванням активно працює державна поліція, а також слідчі, найняті страховиками. Продукція на складі була повністю застрахована, тому подія не зробить істотного впливу на діяльність компанії. Проте, з огляду на значну суму крадіжки, ELKO вирішила оголосити винагороду в розмірі до 200 000 євро за надання інформації, яка допоможе виявити винних, замовників і прихильників злочину. Винагорода діє як в Латвії, так і за кордоном.

ELKO просить надати будь-яку інформацію, що стосується особи, місцезнаходження, маршруту руху товарів і пропозиції товарів від неавторизованих розповсюджувачів. Більш детальна інформація про порядок надання інформації доступна на сайті ELKO.

Осіб, що володіють будь-якою інформацією про дану крадіжку, просимо зв’язатись з нами по електронній пошті reward@elkogroup.com. Анонімність гарантуємо.

Опубліковано в Новини членів АПІТУ. Позначки: . Leave a Comment »

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: