Виконана модернізація ІТ-інфраструктури медичного центру

Компанія АМ Інтегратор провела комплексну інформатизацію КЗОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Селидівської міської ради» в рамках створення єдиного інформаційного простору медичних установ м. Селидове.

  • Забезпечено поліпшення якості надання медичної допомоги населенню шляхом впровадження сучасних технологій управління закладами охорони здоров’я наявними кадровими, лікувально-діагностичними та господарськими ресурсами.
  • Створені умови для ефективної роботи управлінців, лікарів і медичних працівників закладів охорони здоров’я. Єдиний інформаційний простір створює умови для оперативного обміну інформацією на етапах надання медичної допомоги і об’єднує окремі рівні надання медичної допомоги в єдину інформаційну інфраструктуру.
  • Зведені в єдину територіально-розподілену обчислювальну мережу всі лікувальні установи Центру (6 амбулаторій та адміністративні будівлі) .
  • Для підключення до єдиної бази даних створено безпечний доступ до інформаційних ресурсів системи «ЕМСіМЕД», яка фізично розташована в м Краматорськ, в центрі медстатистики.

Система побудована фахівцями АМ Інтегратор з можливістю апаратного масштабування в міру збільшення навантаження і кількості користувачів. Використовується обладнання компанії Fortinet з гнучким функціоналом і можливістю простого нарощування потужності. При цьому забезпечено можливість протоколювання подій, що виникають при експлуатації системи.

Система надає доступ до своїх даних тільки авторизованим і аутентифікованим користувачам. З кожного з вузлів налаштовані резервні канали зв’язку. Вся інформація, яка використовує зовнішні канали зв’язку, передається зашифрованим трафіком, з використанням кодування за технологією 3DES і створення захищених шифрованих тунелів ІPSec.

Комплекс реалізований з підключенням до відмовостійкого центрального ядра, в якому вихід з ладу будь-якого з критичних елементів компенсується резервними компонентами, з використанням технології створення високонадійного кластера пристроїв забезпечення доступу, включених в мережу за схемою HA (High Avaіlabіlіty). Весь комплект обладнання покривається розширеною гарантією виробника і, за потребою, може бути забезпечений технічною підтримкою в режимі 24х7.

Джерело: https://www.facebook.com/groups/uachannel/permalink/3760619600677417/

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

<span>%d</span> блогерам подобається це: