В Україні зареєстровано всі 16 нових регіональних митниць

Станом на ранок п’ятниці, 15 листопада, в Україні зареєстровані всі 16 нових регіональних митниць. Про це на своїй сторінці в соцмережі Facebook повідомив голова Державної митної служби Максим Нефьодов.

“Нагадую, це проміжна структура – з 26 робимо 16, а наступного року залишиться тільки одна (але для цього ще потрібні зміни до законів, які вже знаходяться в парламенті). Максимально форсуємо роботу, щоб офіційно стартувати в самому початку грудня”, – написав він.

Нефьодов також повідомив, що на всіх 16 митницях призначені виконуючі обов’язки – це або колишні керівники митниць, що ліквідуються (не ввійшли до переліку 16), заступники керівників та керівники митних постів, або працівники центрального апарату ГМС. “Усі погодилися на пониження в посаді, щоб перейти як виконуючий обов’язки, а не на тверді посади. Їх завдання – зареєструвати митниці, перевести тих людей, яких ми забираємо на свій човен, і почати роботу. Після цього почнемо конкурси на постійних керівників і заступників, запрошуємо всіх подаватися”, – написав він.

У повідомленні також уточнюється, хто саме був призначений виконуючим обов’язки на нових регіональних митницях: Азовська митниця – Володимир Денисов, Буковинська – Ілля Самушко, Волинська – Наталія Туман, Галицька – Володимир Цабак, Дніпровська – Костянтин Шалай, Закарпатська – Віктор Іванус, Енергетична митниця – Андрій Хом’як, Київська – Антон Борисенко, Координаційно-моніторингова митниця – Олександр Бевза, Одеська – Євген Кодіс, Північна – Петро Коростовський, Подільська – Вікторія Єрофєєва, Поліська – Олексій Мужев, Слобожанська – Максим Любченко, Східна – Світлана Форощук і Чорноморська митниця – Олександр Шуцький.

Джерело: УНІАН

Опубліковано в В державі. Позначки: , . Leave a Comment »

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: