Мінфін погодив призначення перших 8 в. о. керівників регіональних митниць

Міністерство фінансів України погодило призначення перших восьми виконувачів обов’язків керівників регіональних митниць з 16.

Про написав на своїй сторінці у мережі Facebook голова служби Максим Нефьодов. “Мінфін погодив призначення перших 8 в. о. керівників нових митниць! Залишилося ще 8 і 2 в. о. керівники структурних підрозділів – і заходимо вже на фінальний етап, нарешті!”, – написав Нефьодов.

Раніше керівник Митної служби повідомив, що процес створення регіональної структури відомства запущений і обрані 16 виконуючих обов’язки керівників регіональних митниць для реєстрації юридичних осіб. Як повідомляв УНІАН, на початку жовтня Кабінет міністрів України затвердив регіональну структуру Державної митної служби України, скоротивши кількість митниць до 16 з 26.

Голова Митної служби має намір завершити процес об’єднання всіх митниць в єдину юридичну особу до вересня 2020 року, для чого необхідно внести ряд змін на законодавчому рівні.

У Верховній Раді вже зареєстрований законопроект, який передбачає введення нового формату діяльності Державної митної служби як єдиної юридичної особи, тоді як територіальні органи відомства будуть здійснювати діяльність не як юридичні особи публічного права, а як відокремлені підрозділи.

Довідка УНІАН.

Кабінет міністрів у грудні 2018 року прийняв рішення реорганізувати Державну фіскальну службу України шляхом поділу її на державні податкову і митну служби.

За підсумками конкурсного відбору голови податкової служби Кабмін 8 травня призначив її керівником Сергія Верланова, який раніше обіймав посаду заступника міністра фінансів України, а 5 липня – першого заступника міністра економічного розвитку і торгівлі Максима Нефьодова керівником Державної митної служби.

У серпні уряд поклав повноваження і виконання функції адміністрування податків з Фіскальної служби на Державну податкову службу, тим самим давши старт роботі нового відомства. Заходи щодо запуску в роботу Державної митної служби тривають.

Джерело:  УНІАН

Опубліковано в В державі. Позначки: , . Leave a Comment »

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: