В інтернет-магазині реалізовували техніку невідомого походження під виглядом відомих торгових марок

Співробітники податкової міліції ГУ Державної фіскальної служби в місті Києві спільно з поліцейськими провели 15 обшуків, в ході яких вилучили з незаконного обігу партію техніки невідомого походження на десятки мільйонів гривень і більше одного мільйона гривень готівки, повідомляє прес-служба ДФСУ.

В рамках проведення операцій «Рубіж», «Бастіон» та розслідування кримінального провадження за ч. 4 ст. 190 КК України було встановлено групу осіб, які здійснювали продаж техніки невідомого походження під виглядом відомих торгових марок іноземних виробників через Інтернет-магазин. При цьому, у фігурантів були відсутні документи, які б підтверджували імпорт вказаних ТМЦ, а офіційні дистриб’ютори та імпортери продукції цих торгових марок не надавали фігурантам дозволів на імпорт вказаних товарів в Україну.

У продажі навіть були представлені найновіші моделі смартфонів однієї з відомих торгових марок, які зовсім недавно були презентовані за кордоном і поки що взагалі офіційно не ввозилися в Україну.

За результатами 15 санкціонованих обшуків, проведених в офісних та складських приміщеннях Інтернет-магазину, а також за місцями проживання фігурантів та в їх автомобілях на території Києва, Київської та Чернігівської області, з незаконного обігу вилучено партію техніки невідомого походження під виглядом відомих торгових марок вартістю понад 24,4 млн. грн. та більше 1 млн. грн. готівки.

Вилучені ТМЦ передані на відповідальне зберігання. Наразі вирішується питання щодо накладення арешту на вилучену продукцію.

Слідство у кримінальному провадженні триває, вирішується питання про оголошення підозри фігурантам.

Джерело: ДФСУ

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: