В ProZorrо з’явився механізм виявлення підозрілих тендерів

Новий механізм виявлення підозрілих тендерів в ProZorrо запустили в Україні.

Про це розповів перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов. За його словами, технічно система вже готова до повноцінної роботи.

«Ми оголошуємо публічний запуск ризик-менеджменту в державних закупівлях … Нова система вже працює кожен день … Україна є лідером такого запуску, ми є інноваторами … Єдина країна, де є щось подібне – це Чилі», – сказав Нефьодов.

Перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі додав, що зараз система містить перелік з 35 ризик-індикаторів, які розподілені на процедурні індикатори, які виявляють порушення закону (форми) і індикатори достовірності.

У свою чергу заступник глави Державної аудиторської служби України Олександр Шкуропат зазначив, що система буде повідомляти про порушення, які можуть виникнути під час тендерних процедур. Після цього порушнику повідомлять про недотримання вимог, і якщо порушник не відреагує на порушення, аудиторська служба зможе почати перевірку такого тендера.

Новий механізм виявлення підозрілих тендерів в ProZorro передбачає запуск автоматичного ризик-менеджменту закупівель, нові інструменти виявлення підозрілих тендерів, які передбачають систему ризик-індикаторів і е-кабінет Державної аудиторської служби в ProZorro, зміни в роботі Госаудітслужби України, що стосуються моніторингу державних закупівлях.

Джерело: rupor.info

Опубліковано в В державі. Позначки: , , . Leave a Comment »

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: