Відбулася світова прем’єра нового бренду від GOODRAM

ТМ GOODRAM створив новий бренд – IRDM, під яким будуть випускатися носії даних для найбільш вимогливих користувачів.

Створення нової торгової марки стало відповіддю бренду GOODRAM на високу популярність SSD-накопичувача Iridium Pro в 2017 році. Завоювавши безліч нагород і посівши перші місця в рейтингах якості, Iridium Pro дав ім’я новому бренду – IRDM, під яким тепер будуть випускатися найбільш надійні і швидкі носії даних.

Продукти IRDM поділені на три лінійки: IRDM, IRDM Pro і IRDM Ultimate. Завдяки використанню найбільш передових технологій зберігання інформації, кожна з лінійок характеризується високими показниками швидкості передачі даних і надійністю.

Потенційні споживачі продуктів бренду IRDM – люди, яким важлива висока продуктивність і надійність – професійні фотографи, інженери, програмісти, кінематографісти, ентузіасти екстремальних видів спорту, відеоігор, е-спорту або моддінгу. Незважаючи на те, що кожен з них виконує свої завдання по-різному, всім необхідні відповідні прилади. Це можуть бути модулі пам’яті, диски SSD, карти пам’яті та USB-накопичувачі бренду IRDM.

Після презентації бренду IRDM у вересні 2017 року на світовому ринку були представлені нові високопродуктивні карти пам’яті GOODRAM IRDM в двох серіях: IRDM і IRDM PRO. Безпрецедентна для споживчого ринку надійність забезпечується використанням компонентів pseudo SLC. Підтвердженням високої надійності карт пам’яті IRDM є довічна гарантія від виробника.

Карти пам’яті IRDM виконані за стандартом UHS-II U3, що дозволяє домогтися максимальної швидкості читання до 280 МБ/с і запису до 110 МБ/с. Таких показників досить для безперебійної запису й обробки матеріалу з розділенням 4К. При цьому, використання пам’яті типу MLC NAND підвищує надійність зберігання даних у 30 разів у порівнянні зі звичайними картами пам’яті на основі TLC NAND.

Карти пам’яті IRDM PRO мають ще вищі швидкісні характеристики навіть у порівнянні з прискореними моделями серії IRDM. Новинки демонструють рекордні швидкості запису даних до 240 МБ/с, завдяки чому відповідають класу швидкості відео на рівні V90. Цього достатньо для безперебійного запису й обробки результатів зйомки в якості 8К, що сьогодні можна назвати однією з найвимогливіших за швидкістю технічних процесів.

Карти пам’яті випускаються в форматах SD і microSD, при цьому їх максимальна ємність складає 256 ГБ для IRDM і 128 ГБ для IRDM PRO.

Поява високошвидкісних і наднадійних карт пам’яті IRDM і IRDM PRO очікується в Україні вже в жовтні.

Офіційним дистриб’ютором GOODRAM IRDM є Юг-Контракт.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: