Компанія MTI починає поставки квадрокоптерів DJI

dji_logoКомпанія MTI повідомляє про підписання дистриб’юторського договору з компанією DJI — світовим лідером з виробництва літаючих дронів.

Компанія-виробник є новатором і дослідником у багатьох технологічних напрямках. Квадрокоптери DJI широко затребувані в таких сферах як телебачення, журналістика, сільське господарство, будівництво і картографія, і з кожним роком набувають все більшої популярності серед користувачів-любителів.

До основних переваг квадрокоптера DJI відносяться: висока якість, безпека експлуатації, легкість управління, швидкість і маневреність, компактність, дальність польоту, стійкість до негативного впливу навколишнього середовища, сучасний стильний дизайн.

В результаті підписання договору партнерам компанії MTI будуть доступні 4 серії сертифікованих моделей квадрокоптера DJI для будь-яких цілей — аматорських і професійних.

Inspire — професійна серія дронів, які дозволяють створювати високоякісне відео і мають конструкцію, що зручно трансформується  з можливістю оглядової зйомки в 360 градусів. Основною особливістю даної лінійки є можливість підключення до управління другого пілота.

Phantom — найпопулярніша серія квадрокоптера DJI. Дрони цієї серії вважаються оптимальним вибором для користувачів будь-якого рівня завдяки відносно низькій вартості, легкості і зручності управління, а також широкій підтримці виробника.

Mavic — серія високошвидкісних і компактних дронів, оснащених найновішим інтерфейсом бездротового зв’язку, високоякісної камерою з п’яти сенсорів і чотирма камерами на підвісі, що забезпечують стабілізацію трьох осей одночасно.

Spark — серія мініатюрних дронів з інтелектуальним режимом польоту, механічною стабілізацією, режимом управління жестами і камерою, яка гарантує чудову якість зображення.

Квадрокоптери DJI вже доступні зі складу MTI.

Сервісна підтримка квадрокоптерів буде здійснюватися компанією MTI-Сервіс.

Про компанію DJI

Компанія SZ DJI Technology Co., Ltd. — є всесвітньо відомою компанією, що спеціалізується на випуску літаючих дронів і технологічної оснастки для них. Штаб-квартира компанії розташована в Шеньчжені, який часто називають китайською «силіконовою долиною».

Історія DJI почалася в 2006 році, коли захоплення засновника компанії Ван Тао безпілотними літальними апаратами дозволило йому створити перший прототип літаючих дронів. Натхненний успіхом він разом з невеликою групою однодумців створив компанію і приступив до розробки і виробництва нових моделей. Надалі кожен вироблений продукт DJI вносив значний внесок у розвиток всієї індустрії.
У 2014 році продукція компанії DJI увійшла в список «10 найбільш високотехнологічних продуктів 2014» журналу Times, а виданням The New York Times була внесена в список «Видатні високотехнологічні продукти і технології — 2014».

Щоб випереджати в дослідженнях конкурентів, DJI в 2015 році створила центр досліджень і розробок в «Science Park Hong Kong». У центрі компанія активно займається розробкою нових і вдосконаленням вже наявних на ринку технологій, постійно створює унікальні рішення і оперативно впроваджує інновації в споживчі пристрої.

На сьогоднішні компанія DJI є світовим лідером на ринку літаючих дронів з капіталізацією понад 10 млрд. дол. Офіси компанії розташовані в Китаї, Німеччині, Кореї, Нідерландах, США та Японії, а продукція продається у всьому світі.

Додаткову інформацію про компанію та продукти DJI можна знайти на офіційному сайті: www.dji.com

Про компанію MTI

Компанія MTI (www.mti.ua; www.distri.mti.ua), заснована 25 лютого 1991 року, є одним з найбільших дистриб’юторів на ринку інформаційних технологій України.

Основні напрямки діяльності MTI:

  • Оптовий продаж ноутбуків, комп’ютерних комплектуючих, засобів зв’язку, комп’ютерної та офісної техніки;
  • Роздрібний продаж IT- товарів через монобрендові магазини;
  • Системна інтеграція в фінансовому, державному, промисловому секторах і рітейлі;
  • Гарантійне і післягарантійне сервісне обслуговування комп’ютерної та побутової техніки;
  • Продаж, установка і супровід систем торгової і фізичної безпеки.

Компанія виступає авторизованим дистриб’ютором провідних виробників IT-товарів.

© MTI, 2017
Опубліковано на умовах CC BY 4.0 International.

Опубліковано в В бізнесі, Новини членів АПІТУ. Позначки: , . Leave a Comment »

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: