Юг-Контракт став ексклюзивним дистриб’ютором програмованих роботів UBTECH ROBOTICS в Україні

На українському ринку з’явилися програмовані роботи UBTECH ROBOTICS, ексклюзивним дистриб’ютором яких став Юг-Контракт.

Головною конкурентною перевагою роботів для навчання UBTECH є можливість розширення їх функціоналу завдяки самостійному програмуванню користувачем. За допомогою UBTECH-роботів діти можуть з раннього віку вчитися програмуванню за STEM-принципом і в подальшому розвивати свої навички кодування. STEM – напрямок в освіті, який поєднує в собі комплексне вивчання природничих наук (Science), технологій (Technology), інженерії (Engineering) та математики (Mathematics).

Програмування роботів UBTECH здійснюється за допомогою безкоштовних додатків для iOS та Android, в яких можна обирати задані рівні складності й налаштовувати різноманітні параметри робота за допомогою зрозумілого графічного інтерфейсу. Всі програмовані роботи UBTECH виготовлені з алюмінію, екологічного PC-полімеру и ABS-пластику, оснащуються літій-іонними акумуляторами, підтримують Wi-Fi та Bluetooth.

Асортимент робототехніки бренду UBTECH включає класичних людиноподібних роботів-гуманоїдів і набори конструкторів для збирання роботов-трансформерів, імітуючих різні види тварин та техніки.

Зараз в Україні представлені моделі робота-гуманоїда Alpha 1 PRO та серія роботів JIMU ROBOT.

UBTECH Alpha 1 PRO – це готовий 40-сантиметровий людиноподібний програмований робот. Зовнішньо Alpha 1 PRO нагадує футуристичних роботів, яких зображують в мультфільмах або фантастичних серіалах.
Завдяки 16-ти сервоприводам, рухи робота Alpha 1 PRO швідкі й чіткі: на рівній поверхні він танцює під будь-яку музику, демонструє бойові стійки, акробатичні трюки, грає у футбол та займається з вами спортом. Для цього необхідно лише певним чином його запрограмувати.

Alpha 1 PRO повністю готовий до використання після заряджання. Для управління роботом необхідно завантажити на мобільний пристрій спеціальний додаток (доступний для iOS та Android). Сінхронізація моделі із смартфоном або планшетом відбувається за допомогою Bluetooth-з’єднання. Після реєстрації у додатку можна скористуватися програмами, що їх було створено іншими користувачами для Alpha 1 PRO або поділитися своєю. Програмування дій робота за допомогою додатку достатньо просте. Більш складний рівень кодування здійснюється за допомогою спеціального програмного забезпечення на ПК або Mac.

Серія роботів JIMU ROBOTS – це збірні роботи-конструктори з електромеханічними деталями (сервоприводи й електромотори).
В залежності від комплектації JIMU ROBOTS можна збирати в різних варіантах різного ступеню складності. Наприклад, набір JIMU ROBOTS Mini Kit складається з 249 деталей та 4 сервоприводів, що дозволяє власноруч створювати й програмувати тваринні персонажі. Більш складні набори конструкторів JIMU ROBOTS Inventor, Explorer, KarBot или TankBot складаються з більшої кількості деталей (до 675 шт.), сервоприводів (до 16 шт.), датчиків й надають додатковий простір для фантазії й технічної винахідливості.

Під час збирання й програмування набору JIMU ROBOTS дитина не тільки проявляє свою фантазію і креативність, а й отримує знання і практичні навички в галузі інженерії та сучасних технологій. Окрім того, власноручне створення програмованих роботів розвиває в дитині допитливість й стимулює її виходити за межі наявних знань, налаштовує на пошук нових методів вирішення практичних завдань.

До того ж, на кожному етапі взаємодії з роботами UBTECH зберігається ігровий принцип, що разом з інтуїтивністю всіх інтерфейсів і з’єднань дозволяє впоратися з завданням навіть юним технікам і програмістам.

Вся продукція UBTECH ROBOTICS, представлена в Україні, сертифікована й отримала повний пакет дозвільної документації. Авторизований сервісний центр надає повний спектр гарантійних і післягарантійних послуг від виробника.

 

 

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: