MTI починає дистрибуцію сонячних панелей Suntech

image001Компанія MTI стала офіційним дистриб’ютором рішень альтернативної енергетики компанії Suntech Power Holdings Co, Ltd. В результаті підписання контракту MTI представить українському ринку весь модельний ряд фотоелектричних панелей Suntech.

Suntech Power розробляє, виробляє і поставляє рішення для сонячної енергетики з 2001 року. З моменту випуску першої панелі виробник зробив поставки понад 25 мільйонів одиниць в 80 країн світу. Рішення Suntech застосовуються для побудови комерційних і приватних сонячних електростанцій в організаціях різного рівня від домогосподарств до глобальних корпорацій.

У першій поставці продукції Suntech на склад MTI будуть представлені полікристалічні сонячні панелі номінальною потужністю 260 і 315 Вт. Максимальний ККД панелей становить 16,5%.

Сонячні панелі захищені від впливу навколишнього середовища. Перед відвантаженням виробник проводить тестування експлуатації в важких умовах. До важких умов відносяться піщані бурі, експлуатація на морському узбережжі, аміачна корозія – IEC 61701, IEC 62716, DIN EN 60068-2-68. Панелі сертифіковані за силою вітру 3800 Pascal і навантаженні снігу 5400 Pascal. Такі технічні властивості продуктів Suntech дозволяють успішно експлуатувати їх у всіх регіонах і при будь-яких умовах.

Процес виробництва і продукція Suntech відповідають світовим стандартам якості ISO 9001: 2008, ISO 14001: 2004 та ISO17025: 2005.

Гарантія виробника складає 12 років на відсутність браку і 25 років на зниження продуктивності сонячних панелей не нижче 80% до 25-го року експлуатації.
Продукти Suntech вже можна придбати в MTI. З питань підбору конфігурації обладнання можна звертатися до фахівців компанії MTI.

Про компанію Suntech

Suntech Power Holdings Co, Ltd. – найбільший у світі виробник фотоелектричних панелей найвищого класу Tier 1. Компанія має вертикально інтегроване виробництво від вирощування кремнієвих кристалів до кінцевого складання фотоелектричних панелей. Виробничі потужності Suntech Power розташовані в Китаї, Японії, Німеччині та США. Штаб-квартира розташована в місті Усі, провінція Цзянсу, Китай.

Стратегією компанії є надання максимального доступу до найбільш екологічно чистої і доступної енергії сонця як для приватних будинків, так і для підприємств.

Suntech Power протягом останніх років демонструє видатні досягнення і високу продуктивність в таких областях як лідерство, технологічні інновації, обслуговування клієнтів, а також розвиток стратегічного продукту на регіональних і глобальних ринках. Компанія вкладає значні кошти в науково-дослідні розробки та постійно застосовує інноваційні досягнення для вдосконалення своєї продукції. Висока якість продукції, що випускається підтверджено регулярними незалежними перевірками виробничого процесу міжнародними акредитаційними інститутами і компаніями.

Про компанії MTI

Компанія MTI (www.mti.ua; http://www.distri.mti.ua), заснована 25 лютого 1991, є багатопрофільним IT-холдингом і одним з найбільших гравців ринку інформаційних технологій України.

Основні напрямки діяльності групи компаній MTI:

  • Оптовий продаж ноутбуків, комп’ютерних комплектуючих, засобів зв’язку, комп’ютерної та офісної техніки;
  • Роздрібний продаж персональної комп’ютерної техніки через власні мережі монобрендових магазинів Lenovo, Samsung, Panasonic і Київстар.
  • Системна інтеграція в фінансовому, державному, промисловому секторах і рітейлі.
  • Гарантійне і післягарантійне обслуговування комп’ютерної та побутової техніки;
  • Продаж, установка і супровід систем торгової і фізичної безпеки.

Компанія виступає авторизованим дистрибутором лідируючих виробників IT-товарів

Опубліковано в В бізнесі, Різне. Позначки: , . Leave a Comment »

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: