Logitech виповнилося 35 років!

logo_logitech_new1Відомому виробнику комп’ютерних мишей, клавіатур та інших периферійних пристроїв, компанії Logitech – 35 років. Заснована 2 жовтня 1981 року у невеликому швейцарському місті Аппл компанія-виробник програмного забезпечення, усього через три десятиліття стала визнаним світовим лідером серед розробників інноваційних периферійних пристроїв для комп’ютерів.

Це підтверджує і кількість міжнародних нагород, отриманих Logitech протягом декількох останніх років. Причому у 2012 році їх було 11, у 2013-му вже 18, а у 2014-му і 2015-му – по 23! Сьогодні, у день народження компанії, ми вирішили зробити огляд найбільш успішних розробок Logitech, які відзначені престижними преміями у 2015 році.

g910-orion-sparkМеханічна ігрова клавіатура G910 Orion Spark – премії CES Innovation Awards та Red Dot 2015 Product Design Award. Це ексклюзивні механічні клавіші Logitech Romer-G, які здатні спрацьовувати на 25 % швидше. Це тривалий термін експлуатації – до 70 мільйонів натискань. І це інтелектуальна підсвітка. Все, що потрібно для впевненої перемоги у геймі!
g402-hyperion-furyНадшвидкісна ігрова миша для шутерів G402 Hyperion Fury – премії CES Innovation Awards та International Design Awards (IDA). Швидкість відслідковування – 500 дюймів за секунду; можливість моментальної зміни чутливості із 250 до 4000 точок на дюйм; 32-розрядний процесор ARM… Вражає!

k480-bluetooth-multi-device-keyboardБездротова клавіатура для комп’ютера, планшета і смартфона K480 Bluetooth Multi-Device Keyboard – премії CES Innovation Awards, Red Dot 2015 Product Design Award та International Design Awards (IDA). Універсальна клавіатура для роботи одночасно із трьома пристроями. Щоб переключитися з одного на інший, достатньо просто повернути диск Easy-Switch.

До речі, клавіатура відзначена нагородою і в 2016 році – Design Award 2016.

logitech_keys-to-go_redПереносна автономна клавіатура для iPad, iPhone, Apple TV та інших пристроїв Keys-To-Go – премії Red Dot 2015 Product Design Award та International Design Awards (IDA), бронзова нагорода International Design Excellence Award. Куди б ви не їхали і де б не хотіли працювати, спілкуватися в онлайні чи записувати свої думки – з цим стильним пристроєм вам буде легко і комфортно. Легко у буквальному розумінні: клавіатура важить усього 180 грамів! І не страшні пролита кава чи бруд.

conferencecam-connectСистема відеозв’язку ConferenceCam Connect – премії Red Dot 2015 Product Design Award та International Design Awards (IDA), золота нагорода International Design Excellence Award. Завдяки цьому рішенню організація відеоконференцій стає настільки простою, що проводити наради можна з будь-якої точки світу. Система без зусиль переноситься з кімнати у кімнату, забезпечує бездоганну видимість та чутність – будьте впевнені: з Connect ви точно не пропустите нічого важливого. Це ідеальне рішення для невеликих груп (до шести осіб).

g302-deadalus-prime-mobaІгрова миша G302 Deadalus Prime MOBA – премія International Design Awards (IDA). Пристрій створювався у співпраці із кращими геймерами світу, а тому має все, що потрібно для гри на найвищому рівні: металеві пружини дозволяють швидко і точно виконувати операції будь-якої складності; шість кнопок, які програмуються, допомагають налаштувати мишу під свій стиль гри; передбачена можливість моментальної зміни рівня чутливості з режиму прицілювання у режим блискавичних маневрів; гарантовано 20 мільйонів натискань.

mx-masterБездротова миша MX Master – бронзова нагорода International Design Excellence Award. Оригінальна і дуже зручна конструкція ідеально повторює вигин долоні і відмінно підтримує руку, а унікальне коліщатко для великого пальця дозволяє зручніше виконувати горизонтальну прокрутку. Лазерний датчик мишки бездоганно працює навіть на скляних та глянцевих поверхнях. До речі, корпус MX Master виготовлений на основі зразка, який спеціалісти Logitech зробили вручну!

І це ми перерахували лише декілька найгучніших перемог за один 2015 рік! А у портфоліо компанії їх десятки. Своїми розробками Logitech продовжує відстоювати звання інноваційного лідера у сфері IT-периферії. Перші 35 років компанії стали гарною заявкою на більш ніж успішне майбутнє – чекаємо продовження історії!

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: