Документи громадської платформи «Податки для економічної свободи»

До Виконавчої адміністрації АПІТУ надійшла пропозиція про приєднання до громадської платформи «Податки для економічної свободи».

Мета платформи — поєднання зусиль експертів і консолідація на їхню підтримку бізнесу. Організаційним координатором платформи є Торгово-промислова палата України.  Фінансовим координатором став Фонд Людвіга Ерхарда. Координатор платформи — Олег Лиховид.

Консолідація на платформі «Податки для економічної свободи» означає вироблення спільного бачення бізнесу щодо змін, які потрібні у податковій системі (регулюванні та адмініструванні), та просування такої консолідованої позиції бізнесу у повноважних органах для ухвалення відповідного рішення.

Для формування зваженої пропозиції змін у податковій системі Платформа сформувала пул провідних експертів у цій царині, з кожним з яких укладає відповідний меморандум. Первинна концепція таких змін вже напрацьована ініціаторами Платформи з досвіду попередніх років. В подальшому уточнення конкретних змін відбуватиметься шляхом обговорення та голосування серед учасників Платформи. Експерти ж готуватимуть аналітичні матеріали, розрахунки та пропозиції конкретних норм для зміни законодавства.

Просування узгодженої позиції бізнесу відбуватиметься на принципах цивілізованого лобізму. Для цього залучаються фахівці із організації відносин з владою, що мають відповідний досвід, в т. ч. і за кордоном.

Додатки:

У разі підтримки ідеї єднання бізнесу для реалізації потрібних йому реформ, просять направити підписаний текст декларації про приєднання до Платформи на адресу Фонду Людвіга Ерхарда: 04210, Україна, м. Київ, пр. Героїв Сталінграду, 12л. Телефон для довідок: +380 (44) 426 61 16.

 

Опубліковано в В суспільстві. Позначки: . Leave a Comment »

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: