У Білій Церкві запрацює електронна система документообігу

Білоцерківська міська рада підписала договір з компанією «Soft Xpansion Ukraine» про впровадження системи електронного документообігу на базі системи SX-Government.

Переведення документообігу в електронний формат підвищить ефективність взаємодії чиновників з громадянами, а також сприятиме більшій прозорості процедур.

Систему електронного документообігу для органів місцевої влади розробила компанія “Soft Xpansion Ukraine”. Її основна функція – автоматизація процесу діловодства: передачі документації та кореспонденції. Також передбачається створення електронного архіву та системи контолю виконання резолюцій.

Система SX-Government передбачає широкий функціонал для реалізації різних завдань. Зокрема, йдеться про запис на прийом до чиновників, створення документації та виконання інших завдань, що стосуються адміністрування.

Рядові користувачі зможуть користуватися цією системою, використовуючи персональний комп’ютер, ноутбук або планшет, на якому встановлено веб-браузер.

Міський голова Геннадій Дикий зазначив: «Впровадження новітніх систем управління та комунікацій – це не просто внутрішня модернізація міської ради. Це крок на шляху до створення ефективної взаємодії між громадянами та органами місцевої влади. Для нас це підвищення прозорості. Для громадян – полегшення процедури звернення до владних установ».

Джерело: Проес-реліз Soft Xpansion Ukraine 18 липня 2016 року 10:57

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: