Використання пристроїв радіочастотної ідентифікації (RFID) в торгових мережах

10298675_246170768916324_3688571490779905386_n4.04.2016 за ініціативи АПІТУ на базі Держспецзв’язку відбулася робоча нарада представників Головного управління зв’язку та інформаційних систем Генштабу ЗСУ, Харківського університету повітряних сил, Держспецзв’язку, УДЦР та АПІТУ, на якій обговорювалося питання можливості застосування на території України в торгових мережах пристроїв радіочастотної ідентифікації (RFID). А саме, внесення змін до п.15 Плану використання радіочастотного ресурсу України, затвердженого постановою КМУ від 9.09.2006 №815, та скасування п.4 Рішення НКРЗІ №415 від 11.08.2015.

За результатами обговорення досягнуто принципове рішення у питанні дозволу на імпорт та експлуатацію на території України в торгових мережах пристроїв RFID, які використовуються в світі та в Європі, зокрема в торговій мережі Zara. 

Вирішено:

  1. Представникам АПІТУ узгодити з представниками Генштабу ЗСУ технічні параметри обладнання RFID, зокрема визначити діапазон потужності обладнання, експлуатація якого здійснюватиметься на бездозвільній основі відповідно до Б01 та граничну межу потужності, перевищення якої потребуватиме додаткового узгодження відповідно до Д01.
  2. Консолідоване рішення представників АПІТУ та Генштабу направити до Держспецзвязку для підготовки проекту пропозицій до КМУ про внесення змін до Плану використання радіочастотного ресурсу України. У п.15 Плану радіочастот вказати окремим рядком, що смуга визначена радіочастот використовується системою моніторингу у торгових мережах всередині приміщення.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

<span>%d</span> блогерам подобається це: