LogitechG представляє свою найкращу бездротову ігрову мишу професійного рівня

logo_logitech_new1Компанія Logitech сьогодні оголосила про випуск своєї кращої ігрової миші Logitech® G900 Chaos Spectrum™. Нова бездротова миша професійного рівня поєднує в собі передові технології, покращений оптичний ігровий сенсор, симетричну конструкцію з можливістю адаптації всіх функцій під ліву руку, підсвітку з можливістю налаштування, механічні перемикачі з пружинним механізмом і легку конструкцію для досягнення максимальної продуктивності та комфорту протягом тривалої гри. Logitech G900 Chaos Spectrum забезпечує якість бездротового з’єднання без збоїв та затримок, а також тривалий час автономної роботи, що перевірено кіберспортсменами.

image002

“Ми говорили з професійними гравцями кіберспорту і дізналися, що ніхто не любить дроти в мишках,” – сказав Ужеш Десаї, віце-президент і генеральний менеджер ігрового напрямку Logitech. “Гравці хотіли більше свободи, яку дають бездротові миші, але таку ж продуктивність та точність, як в провідних мишках.Це і була головна задача проекту, яку ми поставили перед нашими інженерами, – сконструювати бездротову ігрову мишу, яка була б ще швидше, ніж дротові ігрові мишки конкурентів.G900 прекрасне втілення поставленої задачі, ми впевнені, що це найкраща ігрова миша, яку ми коли-небудь представляли.”

Бездротова технологія професійного класу

При швидкості спрацьовування в одну мілісекунду, і оптимізованого бездротового зв’язку в 2,4 ГГц, Logitech G900 Chaos Spectrum перевершує як дротові, так і бездротові миші. Частково, завдяки ексклюзивній технології високоточного налаштування відстеження, яка значно знижує енергоспоживання, ви можете грати безперервно протягом 32 годин, а це повноцінний бій під час вікенду, на одній зарядці (24 години з підсвічуванням).Коли зарядка вже майже на межі – Logitech Gaming Software (LGS) повідомить про низький заряд. При цьому, немає необхідності припиняти гру для підзарядки, так як миша легко перемикається між провідним і бездротовим режимами роботи. Повна зарядка батареї, з нуля, займає всього близько двох годин.

Найточніший оптичний ігровий сенсор

LogitechG900 ChaosSpectrum оснащений найчутливішим оптичним сенсором PMW3366 з ексклюзивною технологією налаштування найвищої точності відстеження. Цей сенсор широко визнаний аматорами та професіоналами як кращий датчик для ігрової миші на ринку, PMW3366 точно передає кожен рух руки на екран для плавної, гнучкої продуктивності, навіть при високій чутливості. Він має нульове згладжування і фільтрацію по всьому діапазону DPI (200-12,000 DPI), забезпечуючи виняткову точність відстеження та єдину реакцію на будь-якій швидкості.

Можливість повної кастомізації

LogitechG900 ChaosSpectrum дає свободу налаштувати мишу під будь-які вподобання. Завдяки симетричності LogitechG900 ChaosSpectrum може підходити однаково добре як для правої, так і для лівої руки, якщо додатково використовувати змінні намагнічені кнопки, що входять в комплект. Миша сконструйована для будь-яких видів захвату: долонею, кіготь або кінчиками пальців. Використовуючи ПО LGS, можна запрограмувати колір і яскравість підсвічування під свій стиль, іншу техніку або навколишнє середовище з палітри 16,8 мільйона кольорів. Вдихніть життя у вашу мишу за допомогою “дихаючих” світлових ефектів, або встановіть спеціальний сплячий режим, коли ви її не використовуєте.

Механічні перемикачі з пружинним механізмом

Кнопки Logitech G900 Chaos Spectrum були спроектовані щоб надавати чіткий, чистий і блискавичний клік. Система натягу металевої пружини і ексклюзивні механічні перемикачі вбудовані в ліву та праву кнопки. Ця система скорочує дистанцію між кнопками та перемикачами, тим самим мінімізуючи сили необхідні для кліка, що надає більш швидке відновлення після кожного клацання. Результатом є підвищена реакція і швидка, потужна, надійна робота миші.

Ідеально спроектована легка конструкція 

Кожен компонент Logitech G900 Chaos Spectrum був оптимізований для зниження ваги, при цьому зберігаючи стабільність. Всі елементи конструкції були протестовані і скориговані для видалення заважких фракцій, починаючи від тонкої стінки молдинга і закінчуючи напівпорожнім надшвидким колесом прокрутки. Результатом стала бездротова ігрова миша, яка важить 107г, що робить її зручною для використання протягом тривалого періоду і дає можливість швидше реагувати підчас гри

Ціна і доступність

LogitechG900 ChaosSpectrum очікується в Європі на початку квітня 2016 за рекомендованою ціною € 179. Для більш детальної інформації завітайте на сайт gaming.logitech.com або наш блог.

Відео

Про компанію Logitech

Компанія Logitech є світовим лідером у виробництві периферійних пристроїв, що надають користувачам можливість легко і просто зануритися в цифровий світ розваг. Рішення Logitech, сумісні з різними платформами, дозволяють реалізувати всі можливості аудіо- і відео- розваг, ігор, спілкування в соціальних мережах, передачі даних через Інтернет, а також відеосистем безпеки і управління домашнім кінотеатром. Швейцарська відкрита акціонерна компанія LogitechInternational, заснована в 1981 році, котується на Швейцарській фондовій біржі (LOGN) і на біржі Nasdaq (LOGI) в США.

Джерело: Прес-реліз Logitech 24 березня 2016 року 10:47

Опубліковано в Різне. Позначки: , . Leave a Comment »

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: