Український бізнес суспільству та владі

Публікуємо декларацію «Український бізнес суспільству та владі», яку підписали, станом на 1 лютого 2016 Сергій Тарута, співвласник корпорації “ІСД”; , Віталій Антонов, президент «Концерну Галнафтогаз» (мережа АЗК «ОККО»); Євген Уткін, Президент і Голова Ради директорів КMCore; Віктор Пінчук, власник компанії EastOne; Володимир Цой, президент компанії MTI, член правління АПІТУ; Ігор Ліскі, Голова Ради директорів “Ефективні інвестиції”; Геннадій Буткевич, співвласник мережі супермаркетів АТБ; Андрій Гордійчук, співвласник компанії “Сварог”; Олег Бахматюк, власник “УЛФ”; Ігор Мазепа, генеральний директор ІК “Concorde Capital”; Лев Блейзер, співвласник компанії “SigmaBleyzer” та інші.

За час незалежності в Україні не створено єдиних прозорих правил, ефективної моделі розвитку країни, умов для зростання економіки та підвищення рівня життя людей.

Ми, власники великого та середнього українського бізнесу, усвідомлюємо, що частина відповідальності за існуючу кризу лежить також і на нас. Ми усвідомлюємо відповідальність за відновлення довіри в країні та створення нової моделі її розвитку.

Ми ініціюємо розробку та прийняття нового суспільного договору про спільні цілі, умови і принципи їх досягнення, а також взаємні зобов’язання бізнесу, влади та суспільства.

Мета цього договору – побудова нової суспільної системи, яка забезпечить:

  • стрімке економічне зростання країни та зростання добробуту громадян;
  • створення рівних та сприятливих умов для ведення бізнесу в Україні;
  • стимулювання та розвиток добросовісної конкуренції у вітчизняній економіці:
  • конкурентоспроможність України на світових ринках;
  • ефективне прозоре державне управління.

У новому суспільному договорі бізнес бере на себе відповідальність за економічне зростання країни, влада забезпечує умови цього зростання, а суспільство контролює дії влади і бізнесу.

Заради економічного зростання бізнес бере на себе такі зобов’язання:

  • Ми зобов’язуємося інвестувати персонально та залучати інвестиції в економіку України і створювати робочі місця з гідними умовами праці та її оплати.
  • Ми гарантуємо чесність та прозорість сплати нами особисто і нашими компаніями податків до українського бюджету.
  • Ми не фінансуємо непрозоро політиків та політичні проекти.
  • Ми зацікавлені в справедливому правосудді і прозорих єдиних правилах роботи в Україні. Ми   готові  сприяти  створенню  таких  правил  і  зобов’язуємося їх дотримуватись.
  • Ми створимо в найкоротший термін, на засадах та принципах цієї декларації та персоніфікованої відповідальності, об’єднання підприємців України з метою формування консолідованого суб’єкта укладання нового суспільного договору.

Для виконання зазначеної ролі та зобов’язань бізнес створює Фонд для роботи над суспільним договором, для розробки довгострокової економічної стратегії України, проведення на її основі глибоких, швидких і системних реформ, підтримку ініціатив соціально активних громадян та їх об’єднань для створення нових суспільних інститутів та вирішення завдань розвитку.

Щоб створити і прийняти новий суспільний договір, який стане першим кроком до виходу з національної кризи, ми закликаємо всіх небайдужих до долі України – Президента, як гаранта Конституції. Уряд, народних депутатів, інституції громадянського суспільства, експертні організації, і всіх громадян – почати відкритий загальнонаціональний діалог.

Запрошуємо український бізнес, незалежно від його розміру, що підтримує зазначені цілі та принципи, приєднатись до Декларації.

Джерело: http://www.pravda.com.ua/…

Опубліковано в Різне. Leave a Comment »

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

<span>%d</span> блогерам подобається це: