Монітори ASUS серії VP з технологією Ultra-low Blue Light

logo_asus_newКомпанія ASUS повідомляє про доступність в Україні нових моніторів серії VP з діагоналлю екрана від 22 до 27 дюймів (матриця TN або IPS) зі світлодіодним підсвічуванням, високою контрастністю та геймерськими функціями, в яких реалізована технологія фільтрації синього світла Ultra-low Blue Light. Ця технологія зменшує ймовірність появи неприємних симптомів, пов’язаних із втомою очей від роботи за комп’ютером.

image002

Технологія Ultra-Low Blue Light

Технологія Ultra-Low Blue Light дозволяє зменшити інтенсивність світла в синій частині спектра до 70% і тим самим мінімізувати його потенційно шкідливий вплив на сітківку ока. В екранному меню нових моніторів ASUS можна вибрати один із чотирьох рівнів фільтрації синього світла або повністю її відключити. Рівень 1 (фільтрація 20% синього світла) є ідеальний варіантом для інтернет-програм і перегляду веб-сайтів. Рівень 2 (30%) є оптимальним режимом для перегляду фотографій та відео. Рівні 3 і 4 (50% і 70%) будуть найкращим варіантом для читання довгих текстів з екрана монітора та для роботи за комп’ютером в темряві відповідно.

Крім того, спеціально для мінімізації неприємного мерехтіння в моніторах ASUS використовується технологія динамічної зміни рівня яскравості підсвічування. Монітори VP-серії з цією технологіюроблять взаємодію з комп’ютером більш комфортною.

Бездоганна реалізація технологій фільтрації синього світла та мінімізації мерехтіння екрана підтверджується сертифікацією незалежної компанії TÜV Rheinland. На сьогоднішній день компанія ASUS є володарем 26 сертифікатів TÜV Rheinland для моделей моніторів з технологією фільтрації синього світла – це більше, ніж у будь-якого іншого виробника.

Геймерські функції

Оскільки монітори ASUS серії VP орієнтовані в першу чергу на геймерів, в них реалізовані дві зручні функції, призначені для любителів комп’ютерних ігор: відображення перехрестя прицілу (чотири варіанти) і таймер (допоможе оцінювати минулий час у стратегіях реального часу). Обидві функції активуються натисканням спеціальної кнопки GamePlus.

Ціна та доступність

Повний перелік доступних в Україні моніторів ASUS серії VP, що володіють сертифікатами TÜV Rheinland, включає наступні моделі: VP228T, VP228H і VP228TE (21,5 дюймів), VP239H (23 дюйми), VP247T і VP247H (24 дюйми), VP278Q і VP278H (27 дюймів).

Роздрібна ціна моніторів серії VP становить від 5120 грн. (модель VP228TE) до 9999 грн. (VP278Q).

Більше інформації про технологію фільтрації синього світла можна дізнатися на сайті: http://www.asus.com/Microsite/2015/display/eye_care_technology/ua/

Про компанію ASUS

Компанія ASUS є виробником найбільш купованих і відзначених найбільшою кількістю нагород материнських плат, а також одним із трьох провідних виробників ноутбуків для споживачів у світі. Будучи лідером нової цифрової ери, ASUS пропонує широку лінійку продуктів, що включає материнські плати, відеокарти, оптичні приводи, монітори, ПК, ноутбуки, нетбуки, сервери, мультимедійні пристрої, бездротові рішення, мережеве обладнання, планшетні комп’ютери та смартфони. Всі продукти ASUS відрізняє висока якість та інноваційність, вони чудово підходять для сучасного дому й офісу. У 2013 році ASUS завоювала 4256 нагород. Оборот компанії, що нараховує більше 12 500 співробітників і висококласних розробників по всьому світу, склав в 2013 році приблизно 14 мільярдів доларів США.

Про компанію TÜV Rheinland

TÜV Rheinland є професійною сертифікаційної організацією та провідним у світі незалежним постачальником послуг з тестування дисплеїв. Розроблений компанією стандарт 2PfG служить для вимірювання та оцінки рівня випромінювання синього світла і мерехтіння підсвічування в комп’ютерних моніторах.

Джерело: Прес-реліз ASUS 28 січня 2016 року 15:20

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

<span>%d</span> блогерам подобається це: