Представництво ASUS в Україні продовжує роботу у звичайному режимі

logo_asus_new1Сьогодні, 26.01.2016, деякі ЗМІ опублікували недостовірну інформацію про закриття Представництва ASUS в Україні та припинення діяльності компанії в нашій країні.

Ця інформація не відповідає дійсності. У 2013 році в компанії ASUS на глобальному рівні відбулася реорганізація, внаслідок чого в серпні 2013 року представництво ASUS Technology Pte. Ltd. припинило свою роботу та одночасно було відкрито представництво ASUS Global Pte. Ltd в Україні, яке на сьогодні налічує 38 співробітників. Зараз, згідно внутрішніх правил компанії, попереднє представництво має бути формально ліквідовано.

ASUS так само, як і раніше, розглядає ринок України як один із ключових у регіоні. Компанія ASUS Global та її представництво в Україні продовжують роботу у звичайному режимі, виконуючи всі свої зобов’язання та дотримуючись домовленостей з партнерами та клієнтами.

Також зазначимо, що ASUS Global (Сингапур) є компанією, яка спеціалізується на продажу та маркетингу продукції під брендом ASUS та не має формального відношення до компанії ASUSTeK (Тайвань), яка є виробником цієї продукції.

Про компанію ASUS

Компанія ASUS є виробником найбільш купованих і відзначених найбільшою кількістю нагород материнських плат, а також одним із трьох провідних виробників ноутбуків для споживачів у світі. Будучи лідером нової цифрової ери, ASUS пропонує широку лінійку продуктів, що включає материнські плати, відеокарти, оптичні приводи, монітори, ПК, ноутбуки, нетбуки, сервери, мультимедійні пристрої, бездротові рішення, мережеве обладнання, планшетні комп’ютери та смартфони.

Всі продукти ASUS відрізняє висока якість та інноваційність, вони чудово підходять для сучасного дому й офісу. У 2013 році ASUS завоювала 4256 нагород. Оборот компанії, що нараховує більше 12 500 співробітників і висококласних розробників по всьому світу, склав в 2013 році приблизно 14 мільярдів доларів США.

Опубліковано в В бізнесі, Новини членів АПІТУ. Позначки: . Leave a Comment »

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: