2015: Підсумки року від Logitech

logo_logitech_new2015 став для компанії знаковим – була представлена нова торгова марка Logi і оновлений логотип. Для Logitech ця подія стала одною із найважливіших на шляху трансформації бренда. Що змінилося? Все та ж точність і чіткість, якість матеріалів і збірки, але ще неперевершений дизайн та оновлені яскраві кольори. Всі ці якості проявляються у створенні всієї лінійки продуктів, яка виходить за рамки комп’ютерної периферії та стає незамінним помічником кожному з нас.

«Рік вийшов досить складним і неоднозначним, а головне дуже насиченим. Глобально Logitech пережив трансформацію бренду, представивши новий логотип і нову торгову марку, під яким вже вийшло два продукти. Окремо відзначу співпрацю з Apple і вихід першої сторонньої клавіатури для Ipad Pro Logitech Create, анонсованої одночасно з Ipad Pro і яка продається у Appstore» – розповідає Максим Праздніков глава представництва Logitech Ukraine & CIS.

Упор на яскравий і в той же час простий дизайн, якість і зручність використання зробили свою справу – 6 продуктів компанії отримали нагороди на престижному конкурсі Red Dot Design Awards 2015. Компанія Logitech вже третій рік поспіль стала лауреатом цього конкурсу. Цього року знаком якості престижної премії були відзначені система для конференцзв’язку Logitech ConferenceCam Connect, клавіатури Logitech Keys-To-Go, G910 Orion Spark і Bluetooth Multi-Device Keyboard K480, а також бездротова миша M280 і колонка UE MEGABOOM. Названі продукти представляють шість різних напрямків бізнесу Logitech, підтверджуючи широкий діапазон досягнень компанії в області дизайну.

image002

Крім цього 3 флагманських продукти компанії Logitech в 2015 році були відзначені ще однією не менш авторитетною нагородою Американського товариства промислових дизайнерів IDEA 2015. Клавіатура для планшетів Logitech® Keys-To-Go, яка не боїться води і бруду та Logitech® MX Master Wireless Mouse, що здатна працювати на будь-якій поверхні і одночасно з трьома пристроями, отримали бронзові нагороди, а портативна Logitech® ConferenceCam Connect завоювала золото, зробивши другий конкурсний рік переможним для компанії.

image003

В 2015 році компанія активно підтримувала заходи у сфері ІТ-освіти. Розуміючи важливість виховання нових кваліфікованих кадрів у сфері технологій, Logitech був спонсором учнівських та студентських конкурсів та олімпіад з інформатики. У рамках цієї програми, під Новий рік учні школи №52 м.Києва, переможці районних олімпіад, а також переможці олімпіад Солом’янського району, які проводяться на базі IT Arena, отримали заохочувальні подарунки від Logitech за високі досягнення у вивченні технологій.

image004

«Цього року ми дізналися про 52-у школу, про її педагогічний колектив, про ініціативи  заохочення у вивченні інформаційних технологій серед учнів. Про те, які зусилля потрібно докласти директору і батькам, щоб підвищити мотивацію і прагнення до навчання. Було прийнято рішення підтримати настільки корисну для суспільства справу і виділити призовий фонд для заохочення учнів» – розповідає Максим Праздніков. «Дуже хочеться виростити покоління IT підприємців, які будуть мислити більш масштабно, адже частка IT галузі зростає і займає значне місце в економіці нашої країни, за нею майбутнє».

Компанія Logitech продовжує працювати над новинками техніки, роблячи комп’ютерний світ простіше для кожного користувача, і обіцяє дивувати споживачів у наступному році.

Про компанію Logitech

Швейцарська компанія Logitech розробляє продукти, які займають не останнє місце в повсякденному житті людей, надаючи їм можливість комфортного занурення у безмежний цифровий світ. Більше 30 років тому Logitech почала об’єднувати людей за допомогою комп’ютерів, а сьогодні – розробляє продукти, які поєднують ще й за допомогою музики, ігор і відео. Заснована в 1981 році Logitech International є швейцарської публічною компанією, акції якої котуються на біржі SIX Swiss Exchange (LOGN) і Nasdaq Global Select Market (LOGI).

Джерело: Прес-реліз Logitech 28 грудня 2015 року 11:09

Опубліковано в Новини членів АПІТУ, Різне. Позначки: . Leave a Comment »

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: