Материнські плати ASUS – найнадійніші в індустрії

logo_asus_new1Компанія ASUS повідомляє про те, що її материнські плати названі найнадійнішими за підсумками незалежного дослідження, проведеного сайтом Hardware.fr, який належить найбільшому постачальнику комп’ютерних комплектуючих у Франції – компанії LDLC.

Згідно з підсумковим звітом Hardware.fr, власники материнських плат ASUS виконували повернення своїх пристроїв в 1,89% випадків, що є найнижчим відсотком повернення материнських плат. До того ж, ASUS виявився також єдиним виробником материнських плат, якому вдалося показати рівень повернень нижче 2%.

Постійно працюючи над підвищенням надійності своєї продукції, ASUS залишався лідером з надійності з мінімальним відсотком повернення протягом усього 2015 року. Повний звіт Hardware.fr і порівняння даних з повернення доступні за адресою http://www.hardware.fr/articles/944-2/cartes-meres.html.

ASUS – лідер ринку материнських плат

ASUS є світовим лідером з виробництва материнських плат понад 10 років поспіль. Лідерство компанії ґрунтується на чотирьох принципах – Best-selling, Easy to use, Stability and Trusted (BEST), що означає «найкращі продажі, простота у використанні, стабільність і довіра до бренду».

«Ми пишаємося результатами, які продемонстрували наші плати, згідно з даними фінального звіту Hardware.fr. Це досягнення стало результатом наших прагнень у досягненні досконалості й невпинних зусиль, які реалізувалися в передових технологіях, таких як 5X Protection II, – сказав Джо Хсі (Joe Hsieh), віце-президент і генеральний менеджер підрозділу материнських плат і настільних систем ASUS. – Ми прагнемо забезпечувати високу надійність і довговічність наших материнських плат шляхом використання найбільш якісних компонентів, продуманого дизайну електричних схем і відповідності виробництва суворим стандартам якості».

Материнські плати ASUS піддаються суворим випробовуванням, щоб гарантувати їх надійність і безпеку – загальний час, що витрачається на тести, становить понад 7000 годин. Програма випробувань включає в себе кліматичні тести, випробування під високим навантаженням і з перепадами живлення, встановлення процесора в процесорний роз’єм, а також випробування на термоудар, вплив солей, аерозолів тощо. Кожна материнська плата ASUS також проходить велику програму сертифікації, спрямовану на забезпечення максимальної сумісності із широким спектром компонентів та пристроїв, надаючи користувачам свободу у побудові та модернізації їх систем.

Детальніше про звіт Hardware.fr

Hardware.fr – це підрозділ компанії LDLC, найбільшого постачальника комп’ютерних комплектуючих у Франції. Кожні півроку Hardware.fr аналізує статистику повернення (return merchandise authorization, RMA) і публікує результати – надаючи читачам незалежну оцінку рівня надійності продукції провідних світових виробників комп’ютерних комплектуючих.

У новому звіті відсоток повернення відноситься до обладнання, що було продане в період з 1 жовтня 2014 по 1 квітня 2015 року, в ньому враховані повернення, запит на які надійшов до 1 жовтня 2015 року. У звіт потрапили виробники, що продали як мінімум 500 одиниць материнських плат, а для даних за моделями відібрані моделі, продажі яких перевищили 100 штук.

Про компанію ASUS

Компанія ASUS є виробником найбільш купованих і відзначених найбільшою кількістю нагород материнських плат, а також одним із трьох провідних виробників ноутбуків для споживачів у світі. Будучи лідером нової цифрової ери, ASUS пропонує широку лінійку продуктів, що включає материнські плати, відеокарти, оптичні приводи, монітори, настільні та моноблочні ПК, ноутбуки, нетбуки, сервери, мультимедійні пристрої, бездротові рішення, мережеве обладнання, планшетні комп’ютери, смартфони та портативну електроніку. Всі продукти ASUS відрізняє висока якість та інноваційність, вони чудово підходять для сучасного дому й офісу. У 2014 році ASUS завоювала 4326 нагород. Оборот компанії, що нараховує більше 16 тисяч співробітників, включаючи 5200 висококласних розробників по всьому світу, склав в 2014 році приблизно 14,5 мільярдів доларів США.

Джерело: Прес-реліз ASUS 24 грудня 2015 року 10:29

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: