Underwriters Laboratories Inc. — майбутній партнер Центру сертифікації УДЦР

logo-ucrfДнями Центр сертифікації Українського державного центру радіочастот відвідав представник провідної компанії світу з оцінки відповідності продукції – Underwriters Laboratories Inc. (UL).

Візиту технічного директора з питань доступу споживчих технологій на глобальні ринки, передував моніторинг фахівцями компанії українського ринку надання послуг з оцінки відповідності технічних засобів, зокрема, національних Випробувальних лабораторій та Органів сертифікації.

Як повідомив начальник Центру сертифікації УДЦР Олександр Лисенко, за результатами відповідного моніторингу компанія обрала ЦС в якості майбутнього партнера для проведення спільних робіт. І це не випадково, адже технічна компетентність ЦС, достовірність та обґрунтованість результатів випробувань неодноразово підтверджувалася в ході проведення випробувань з провідними лабораторіями світу.

«Разом з закордонним колегою ми конструктивно обговорили питання майбутньої співпраці на регулярній основі. І це не може не радувати», – наголосив Олександр Лисенко.

В ході візиту до ЦС УДЦР гість ознайомився з матеріально-технічною базою, основою якої є засоби вимірювальної техніки та випробувального обладнання відомих світових виробників, зробив оцінку цього оснащення на предмет проведення в Україні комплексних випробувань технічних засобів різного призначення на рівні європейських випробувальних центрів.

Для довідки: Underwriters Laboratories Inc. (UL) представлена у світі 159 лабораторіями. Замовниками компанії являються 113 країн. Штат співробітників складає 10 842 особи.

Опубліковано в Різне. Leave a Comment »

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

<span>%d</span> блогерам подобається це: