Logitech CREATE: перша стороння клавіатура для iPad Pro

9 вересня 2015 Logitech анонсувала Logitech® CREATE Keyboard Case для iPad Pro, розроблену спільно з Apple і повністю сумісну з новим Smart Connector ™. У результаті Logitech випустить на ринок першу в світі клавіатуру, стороннього виробника, під iPad Pro Smart Connector, що робить процес підключення до зарядки клавіатури простішим. Вона готова до роботи в той же момент, коли готові Ви.

Logitech_CREATE_postcard_resize

Tweet now: Logitech, спільно з Apple, розробив клавіатуру повністю сумісну з новим #iPadPro Smart Connector. http://blog.logitech.com/?p=23830

“Logitech є світовим лідером з виробництва клавіатур для IPAD і ми представляємо Logitech Keyboard Case CREATE, розроблену спільно з Apple, яка чудово доповнює Ipad Pro,” сказав Мішель Герман, віце-президент з мобільних рішень в Logitech. “З повнорозмірною клавіатурою, створенною для роботи з iOS 9, Logitech CREATE допоможе iPad Pro збільшити ефективність вашої роботи та творчих проектів. Навіть колір та оздоблення клавіатури створені так, що виглядають невід’ємною частиною Ipad Pro”.

Клавіатура Logitech CREATE Keyboard Case допоможе розкрити весь потенціал iPad Pro. Ексклюзивно розроблена щоб підключатися за допомогою Smart Connector, клавіатура автоматично живиться від вашого iPad Pro, встановивши її в режим друку, без необхідності підключення по Bluetooth. Так як клавіатура живиться від вашого Ipad Pro ви можете забути про необхідність її заряджати. Інтуїтивно знайома розкладка клавіатури і повнорозмірні клавіші роблять набір тексту легким і дають можливість використовувати весь потенціал Ipad Pro і нової iOS 9. Чохол забезпечує захист, а щільна тканина преміум класу допомагає уникнути подряпин та плям.

Клавіатуру Logitech CREATE Keyboard Case для iPad Pro можна придбати в США і деяких країнах Європи та Азії разом з Ipad Pro. Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, відвідайте logitech.com або блог компанії.

Про компанію Logitech

Швейцарська компанія Logitech розробляє продукти, які займають не останнє місце в повсякденному житті людей, надаючи їм можливість для комфортного занурення в безмежний цифровий світ. Більше 30 років тому Logitech почала об’єднувати людей за допомогою комп’ютерів, а сьогодні розробляє продукти, які поєднують ще й за допомогою музики, ігор та відео. Заснована в 1981 році Logitech International є швейцарської публічною компанією, акції якої котируються на біржі SIX Swiss Exchange (LOGN) і Nasdaq Global Select Market (LOGI).

Джерело: Прес-реліз Logitech 10 вересня 2015 року 14;34

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: