Монітори ASUS з технологією Ultra-low Blue Light – максимально безпечні для зору

Компанія ASUS оголосила про те, що 26 її моніторів отримали сертифікати організації TÜV Rheinland як безпечні для зору завдяки використанню в них технології фільтрації синього світла Ultra-low Blue Light. Новітні пристрої ASUS з цією технологією підтримують чотири рівні фільтрації, забезпечуючи зниження інтенсивності випромінювання до 70% у синій ділянці спектра. Крім того, 28 моніторів ASUS були відзначені сертифікатами TÜV Rheinland як обладнання з відсутністю видимого мерехтіння підсвічування.

image002

TÜV Rheinland є професійною сертифікаційною організацією та провідним у світі незалежним постачальником послуг з тестування дисплеїв. Розроблений компанією стандарт 2PfG служить для вимірювання та оцінки рівня випромінювання синього світла і мерехтіння підсвічування в комп’ютерних моніторах.

«Компанія ASUS зробила важливий крок уперед, випустивши лінійку моніторів з технологіями фільтрації синього світла та усунення видимого мерехтіння. Серед усіх постачальників дисплеї ASUS отримали найбільшу кількість сертифікатів TÜV, – сказав Дерек Сю (Derek Hsu), менеджер з проектів TÜV Rheinland Taiwan. – Технології тестування TÜV і солідний досвід ASUS у розробці цієї категорії обладнання дозволили компанії створити пристрої, що відзначаються оптимальним балансом між точністю відтворення кольорів і безпекою для очей. Компанія ASUS продемонструвала справжню турботу про користувачів».

Найбільша кількість моніторів з сертифікацією TÜV Rheinland

На сьогоднішній день компанія ASUS є володарем 26 сертифікатів TÜV Rheinland для моделей моніторів з фільтрацією синього світла – це більше, ніж у будь-якого іншого виробника. Технологія Ultra-low Blue Light дозволяє зменшити інтенсивність світла в синій частини спектра до 70% і тим самим мінімізувати шкідливий вплив на сітківку ока, знизити втому очей, запобігти появі головного болю.

В екранному меню нових моніторів ASUS можна вибрати один з чотирьох рівнів фільтрації синього світла або повністю її скасувати. Рівень 1 (фільтрація 20% синього світла) є ідеальний варіантом для онлайн-програм та перегляду веб-сайтів. Рівень 2 (30%) пропонує оптимальний режим для перегляду фотографій та відео. Рівні 3 і 4 (50% і 70%) стануть найкращим варіантом для читання довгих текстів на екрані монітора та для роботи за комп’ютером у темряві відповідно.

Відсутність мерехтіння

Спеціально для придушення неприємного мерехтіння в моніторах ASUS використовується технологія динамічної зміни рівня яскравості підсвічування. Такі дисплеї зменшують напругу й втому очей під час тривалої роботи з електронними таблицями і документами, у комп’ютерних іграх і при перегляді відео. Монітори ASUS отримали в цілому 28 сертифікатів TÜV Rheinland, що підтверджують відсутність у них проблеми мерехтіння екрана.

Повна лінійка моніторів з технологією Ultra-Low Blue Light

Компанія ASUS пропонує широкий асортимент моніторів з технологією фільтрації синього світла: що входять до геймерських серій PG і MG, іміджевої серії Designo, серій PA і PB для професіоналів комп’ютерної графіки, а також серії Essential для повсякденної роботи. ASUS планує постійно розширювати наявний асортимент пристроїв з технологією Ultra-Low Blue Light.

Більше інформації про монітори з фільтрацією синього світла можна знайти на сайті: http://www.asus.com/Microsite/2015/display/eye_care_technology/ua/

Про компанію ASUS

Компанія ASUS є виробником найбільш купованих і відзначених найбільшою кількістю нагород материнських плат, а також одним із трьох провідних виробників ноутбуків для споживачів у світі. Будучи лідером нової цифрової ери, ASUS пропонує широку лінійку продуктів, що включає материнські плати, відеокарти, оптичні приводи, монітори, настільні та моноблочні ПК, ноутбуки, нетбуки, сервери, мультимедійні пристрої, бездротові рішення, мережеве обладнання, планшетні комп’ютери, смартфони та портативну електроніку. Всі продукти ASUS відрізняє висока якість та інноваційність, вони чудово підходять для сучасного дому й офісу. У 2014 році ASUS завоювала 4326 нагород. Оборот компанії, що нараховує більше 16 тисяч співробітників, включаючи 5200 висококласних розробників по всьому світу, склав в 2014 році приблизно 14,5 мільярдів доларів США.

Джерело: Прес-реліз ASUS 1 вересня 2015 року 10:50

Advertisements
Оприлюднено в Новини членів АПІТУ. Позначки: , . Leave a Comment »

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: