Ярослав Янушевич: «Проведення приймальних випробувань РЕЗ та ВП на місці експлуатації – черговий крок з дерегуляції ринку телекомунікацій»

Рішення НКРЗІ № 359 від 14.07.2015р. створює прозорий механізм реалізації права кожного на користування радіочастотним ресурсом України

На вимогу профільних громадських об’єднань та ініціативи УДЦР рішенням НКРЗІ № 359 від 14.07.2015 прийнятоucrf за основу проект рішення «Про внесення змін до Порядку проведення приймальних випробувань радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв на місці експлуатації».

Як зазначає регуляторний орган, документ підготовлено відповідно до статей 14, 16 та 43 Закону України «Про радіочастотний ресурс України», а також на виконання пункту 131 Плану заходів щодо дерегуляції господарської діяльності, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 № 357-р.

За словами виконавчого директора УДЦР Ярослава Янушевича, проект рішення створює прозорий механізм реалізації права кожного на користування радіочастотним ресурсом України, а також значно спрощує саму процедуру натурних випробувань щодо електромагнітної сумісності РЕЗ та ВП.

«Коли у оператора мобільного зв’язку з’являється право самому проводити натурні випробування, а залучати фахівців УДЦР лише у разі недосягнення згоди між операторами щодо вимірів, це, на мій погляд, кращий доказ реальної дерегуляції ринку телекомунікацій», – підкреслив Ярослав Янушевич.

Він також наголосив на тому, що для здійснення вимірювань у сфері та поза сферою поширення державного метрологічного нагляду відповідно до галузі атестації УДЦР та регіональні філії мають все необхідне сертифіковане обладнання та кваліфікований персонал.

Протягом місяця триватиме громадське обговорення Проекту змін до Порядку проведення приймальних випробувань радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв на місці експлуатації, яке опубліковано на сайті НКРЗІ.

За цей час учасники ринку телекомунікацій, представники профільних громадських об’єднань матимуть можливість внести свої пропозиції щодо вдосконалення зазначеного Порядку.

Джерело: УДЦР

Опубліковано в В державі, Різне. Leave a Comment »

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

<span>%d</span> блогерам подобається це: