Законопроект 1888 не проголосований, що далі?

Парламентарі не проголосували за законопроект 1888, який мав зобов’язати операторів відключати нелегально ввезені телефони, смартфони, планшети, які мають GSM-модуль.

Що далі?

Про це розмова з директором із адміністративних питань УДЦР Вадимом Гульком:

Вадим Гулько: «Для боротьби з корупцією треба зменшувати контакти бізнесу з чиновниками завдяки автоматизованим системам»

«З корупцією в Україні потрібно боротися спільно. Чим менше буде контакту бізнесу з державними службовцями, тим менше вимагатимуть, даватимуть і братимуть хабарі. Давайте автоматизувати систему». Про це 16 червня під час ефіру на «Радио Вести» заявив директор з адміністративних питань УДЦР Вадим Гулько.

Він зазначив, що законопроект №1888 настільки дозволяв автоматизувати систему контролю, що навіть, якби на митниці за великі хабарі домовилися провести контрабанду мобільних телефонів, то це просто б не спрацювало в країні, а блокувалося кодами ІМЕІ, які не зареєстровані.

Нагадаємо, парламентарі не проголосували минулого понеділка за законопроект №1888, який дозволив би закрити велику дірку для контрабанди на державному кордоні, а грошові потоки, які й сьогодні продовжують красти контрабандисти, повернути в державний бюджет — для потреб усього українського народу.

«Голосування у Верховній Раді показало, що всі фракції і групи, які входять до коаліції, підтримують введення бази кодів ІМЕІ і боротьбу з контрабандою в нашій країні». Про це повідомив директор з адміністративних питань УДЦР Вадим Гулько під час ранкового ефіру на радіо «Вести».

Він наголосив, що для результативного голосування не вистачило буквально 16 голосів, оскільки в цей день в депутатській залі було зареєстровано трохи більше ніж 300 депутатів з яких понад 70 чомусь не брали участь у голосуванні.

«Говорити про те, що цю ініціативу поховано раз і назавжди, зарано. Адже цим питанням переймаються не тільки державні органи, імпортери, але й Президент України», – заявив директор з адміністративних питань УДЦР Вадим Гулько.

Advertisements
Оприлюднено в Різне. Позначки: . Leave a Comment »

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: