Юридична практика КПМГ в Україні отримала високі оцінки у рейтингу Ukrainian Law Firms 2015

Юридичну практику КПМГ в Україні було відзначено однією з кращих у дев’яти напрямах: антимонопольне та конкурентне право, банківське та фінансове право, корпоративне право (сфера злиття та поглинання), енергетика та природні ресурси, трудове право, врегулювання спорів, медицина, охорона здоров’я та фармбізнес, нерухомість та будівництво, податкове консультування.

Наші провідні експерти – партнер, директори та старші менеджери – були відзначені виданням Ukrainian Law Firms у рейтингу провідних практикуючих юристів:

  • Сергій Попов отримав визнання рейтингу в галузі податкового консультування;
  • Тетяна Заморська – у галузі корпоративного права (сфера злиття та поглинання).

Провідними експертами юридичної практики КПМГ в Україні також визнано Олега Чайку, Оксану Олехову та Юлію Ноговіцину.

Рейтинг провідних практикуючих юристів було створено за результатами незалежного опитування учасників ринку юридичних послуг та опису проектів, втілених фірмами протягом року.

Як важливу віху діяльності юридичної практики КПМГ в Україні Ukrainian Law Firms відзначив розвиток групи з вирішення податкових спорів та поглиблення індустріальної направленості. У виданні описуються послуги, надані командою іноземній нафтовій компанії щодо врегулювання крос-кордонних питань в Україні та підтримка провідного міжнародного підрядника у сфері енергетичної інфраструктури в питаннях структурування співробітництва з компанією “Укренерго” щодо будівництва електричних підстанцій. Команду з надання консультаційних послуг провідному постачальнику обладнання з відновлюваної енергії очолювали Сергій Попов та Оксана Олехова.

Довідник також містить інформацію про консультаційні послуги КПМГ в Україні одній із провідних оптових компаній з продажу побутової техніки щодо вертикальних угод та узгоджених дій в Україні, допомога у питаннях купівлі акцій найбільшого виробника паперових мішків у Росії та Європі. Також юридична команда КПМГ в Україні разом із Тетяною Заморською та Юрієм Кацером надавала консультаційні послуги провідному українському банку з приводу інсайдерських транзакцій, отримання кредиту та питань щодо бізнесу в Криму; виступала в якості консультанта для міжнародної компанії Mаrtifer стосовно стратегії пом’якшення валютних ризиків в Україні та повернення інвестицій.

Особливу увагу в довіднику приділено податковим консультаційним послугам міжнародним інвесторам стосовно ведення бізнесу в Україні. У минулому році команда Сергія Попова надавала комплексну підтримку в юридичних та податкових питаннях одному з найбільших українських виробників алкогольних напоїв з приводу реструктуризації бізнесу; консультувала найбільшого в Україні провайдера послуг таємного покупця щодо реструктуризації та запровадження нової операційної моделі в Україні й країнах СНД та ЄС.

Ukrainian Law Firms підкреслює стрімкий розвиток в юридичній практиці КПМГ сегменту надання корпоративних послуг та послуг у сфері злиттів та поглинань, а також активну діяльність команди КПМГ в Україні на чолі зСергієм Поповим, Тетяною Заморською, Юлією Ноговіциною та Оксаною Олеховою у фармацевтичній галузі; Олега Чайки та Тетяни Заморської – у питаннях реструктуризації бізнесу та активів в Криму і подальшого розвитку проектів житлової нерухомості.

Вітаємо Сергія Попова, Тетяну Заморську, Олега Чайку, Юлію Ноговіцину, Оксану Олехову, Максима Завального, Андрія Реуна, Юрія Кацера та усю команду юридичної практики із таким визнанням та бажаємо подальших успіхів у проектах та нових цікавих задач!

Про Ukrainian Law Firms:

Ukrainian Law Firms – авторитетний довідник для іноземних клієнтів, у якому можна докладно ознайомитись з діяльністю юридичних фірм протягом року. У виданні детально описуються основні проекти юридичних фірм та ключові контакти.

Джерело: Прес-реліз КПМГ 19 червня 2015 року 12:05

Опубліковано в Новини членів АПІТУ. Позначки: , . Leave a Comment »

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: