Утворена Рада бізнес-омбудсмена

Рада бізнес-омбудсмена утворена постановою Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 р. № 691 як постійно діючий консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів України

Рада утворена для сприяння прозорості діяльності органів державної влади, суб’єктів господарювання, що належать до сфери їх управління, запобігання корупційним діянням та/або іншим порушенням законних інтересів суб’єктів підприємництва.

Рада зокрема керується Меморандумом про взаєморозуміння щодо підтримання української антикорупційної ініціативи від 12 травня 2014, укладеним між Кабінетом Міністрів України, Європейським банком реконструкції та розвитку, Організацією економічного співробітництва та розвитку, Американською торгівельною палатою в Україні, Європейською Бізнес Асоціацією, Федерацією роботодавців України, Торгово-промисловою палатою України та Українським союзом промисловців і підприємців (група сторін).

Ради має підготувати пропозиції до законопроекту щодо утворення установи бізнес-омбудсмена. Рада буде приймати та розглядати скарги від суб’єктів підприємництва на дії або бездіяльність органів державної влади та органів місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання, що належать до сфери їх управління, а також їх посадових осіб.

При Раді діє наглядова рада, утворена групою сторін, діятимуть робочі групи експертів з метою підготовки проектів нормативно-правових актів щодо поліпшення умов провадження підприємницької діяльності та боротьби з корупцією. Рада залучатиме на контрактній основі експертів, вчених, фахівців, зокрема іноземних.

До складу Ради входять бізнес-омбудсмен, два заступники бізнес-омбудсмена, працівники, яких Рада може відповідно до її потреб наймати на роботу (Секретаріат).

Посилання:

Advertisements
Оприлюднено в В державі. Позначки: . Leave a Comment »

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: