ASUS випускає оновлення Android 5.0 Lollipop для планшетів Nexus 7

  • Користувачі планшетів Nexus 7 від компанії ASUS одні з перших оцінять можливості Android 5.0 Lollipop.
  • Безкоштовне оновлення вже почалося за допомогою бездротової технології OTA (Over-The-Air) для моделей Nexus 7 обох поколінь із модулем Wi-Fi.
  • Android 5.0 Lollipop включає в себе кілька десятків нових функцій, а також вдосконалені засоби безпеки. 

Компанія ASUS повідомляє про те, що планшети Nexus 7 увійшли в першу хвилю пристроїв на базі Android™, які отримають новітню версію мобільної операційної системи Google® – Android 5.0 Lollipop.

ASUS рекомендує власникам Nexus 7, а також новим покупцям планшета встановити оновлення, щоб скористатися численними інноваційними функціями і вдосконаленими засобами безпеки Android 5.0. Оновлення Android 5.0 Lollipop вже доступно для безкоштовного завантаження за допомогою технології OTA (Over-The-Air) для моделей Nexus 7 з Wi-Fi. 

Оновлений стиль і швидкі сповіщення

Android 5.0 Lollipop привнесе в Nexus 7 низку цікавих можливостей. Новий інтерфейс виконаний в уніфікованому стилі Material Design, який відрізняється яскравими кольорами і плавною анімацією.

Разом з Android 5.0 Lollipop планшети Nexus 7 отримали вдосконалену систему сповіщень. Нові спливаючі сповіщення дозволяють користувачам відповідати на них, не виходячи з поточної програми. Власники Nexus 7 отримали в своє розпорядження ще більше можливостей для керування сповіщеннями з екрана блокування, наприклад, вони можуть вибрати які сповіщення відображати на цьому екрані.

Енергоефективність та безпека

Android 5.0 Lollipop підтримує енергоефективний режим роботи Bluetooth Smart, який дозволяє збільшити час роботи Nexus 7 від батареї при роботі з Bluetooth-пристроями. Новітня версія Android містить також функцію персонального розблокування, з якою користуватися Nexus 7 стане ще зручніше. Вона дозволяє встановити певне місце розташування (наприклад, «вдома») або вибрати парні пристрої в якості безпечного оточення, щоб уникнути виклику екрану блокування.

Процедура оновлення

Процедура оновлення операційної системи до версії Android 5.0 Lollipop гранично проста. На головному екрані необхідно вибрати «Налаштування», далі натиснути на пункт «Про планшет» і «Оновлення системи».

 

ДОСТУПНІСТЬ

Оновлення Android 5.0 Lollipop для Nexus 7 (моделі з Wi-Fi) вже розпочалося. Старт оновлення для Nexus 7 із вбудованим модулем LTE/3G запланований на грудень 2014 р.

 

Про компанію ASUS

Компанія ASUS є виробником найбільш купованих і відзначених найбільшою кількістю нагород материнських плат, а також одним із трьох провідних виробників ноутбуків для споживачів у світі. Будучи лідером нової цифрової ери, ASUS пропонує широку лінійку продуктів, що включає материнські плати, відеокарти, оптичні приводи, монітори, ПК, ноутбуки, нетбуки, сервери, мультимедійні пристрої, бездротові рішення, мережеве обладнання, планшетні комп’ютери та смартфони. Всі продукти ASUS відрізняє висока якість та інноваційність, вони чудово підходять для сучасного дому й офісу. У 2013 році ASUS завоювала 4256 нагород. Оборот компанії, що нараховує більше 12 500 співробітників і висококласних розробників по всьому світу, склав в 2013 році приблизно 14 мільярдів доларів США.

Джерело: Прес-реліз ASUS 19 листопада 2014 року 15:30

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: