Президент оголосив війну корупції та контрабанді

Президент під час робочої поїздки до Одеської області провів нараду з керівниками правоохоронних органів щодо боротьби з контрабандою та корупцією на митниці. Глава держави заявив, що покладе край корупційним схемам на митниці та зробить все для полегшення ввезення товарів в Україну.

Президент зазначив, що вкрай незадоволений ситуацією з митним оформленням вантажів, станом справ з протидією контрабанді та корупції у правоохоронних органах. “Ніяк не задоволений ситуацією, яка склалась на півдні країни у боротьбі із контрабандою”, – заявив Глава держави, зазначивши, що лише 20% вантажів розмитнюються в Одесі, а решта – в інших регіонах України, “там, де це простіше зробити”.

Глава держави повідомив, що за його дорученням проведено перевірку торгових точок на одному з найвідоміших ринків в Одесі. За словами Президента, жодна з 11 торгових точок не пройшла перевірку щодо митного оформлення вантажів і товарів, хоча асортимент товарів був широкий.

Такий стан справ підриває українську економіку, заявив Президент і запевнив, що вживатиме всіх заходів для того, щоб змінити ситуацію.

Глава держави висловив переконання, що необхідно спростити процедуру митного оформлення вантажів, реєстрації товарів, запровадити електронну систему декларування і мінімізувати контакт працівників митних органів з тими, хто ввозить продукцію на територію України. “Оформлення товарів від проходження митного контролю до кінцевого споживача скоротимо до двох тижнів”, – сказав Президент.

“Країна з лютого-березня має жити по-новому, і це аж ніяк не життя по-новому. Президент не задіяний і не буде задіяний у жодній схемі. “Дахи” я особисто зруйную”, – заявив Петро Порошенко, зазначивши, що, якщо для поліпшення ситуації необхідна законодавча ініціатива, він готовий сприяти та допомагати цьому.

У нараді взяли участь Голова Державної фіскальної служби України Ігор Білоус, його заступник Анатолій Макаренко, Перший заступник Голови СБУ Юрій Артюхов та Перший заступник Голови Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко. Вони доповіли Президенту про ситуацію та виклали свої пропозиції щодо кроків, які необхідно вжити для посилення протидії корупції та контрабанді.

Коментуючи підсумки наради журналістам, Президент повідомив, що відбулася жорстка розмова, за підсумками якої будуть зроблені кадрові висновки.

Джерело: http://www.president.gov.ua

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: