В Україні стартує національний етап Міжнародного конкурсу молодих науковців INTEL ISEF 2015

Сьогодні розпочинається учнівський конкурс Intel Технo-Україна, який є Національним етапом міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF (Intel International Science and Engineering Fair).

Конкурс пройде до 17 жовтня 2014 року в Києві. Сотні учнів з різних куточків країни продемонструють свої науково-дослідні роботи, які завжди відрізняються глибоким фундаментальним підходом і високим прикладним значенням. Конкурс ставить за мету не лише виявити і підтримати талановитих молодих учених, а й сприяти розвитку досліджень в області прикладних і фундаментальних наук, а також технічної творчості. Роботи будуть представлені у наступних категоріях: енергетика, інженерія, математика, фізика та астрономія, комп’ютерні науки. Найкращі з них будуть представлені на міжнародному фіналі Intel ISEF у травні 2015 року в м. Піттсбург (штат Пенсильванія, США).

Цього року Intel Техно-Україна проводиться за сприяння Фізико-технічного інституту (ФТІ) НТУУ “КПІ” під патронатом Національної академії наук України та Міністерства освіти і науки України, за підтримки відділу преси, освіти та культури посольства США в Україні та партнерів. Конкурс традиційно включає категорії технічних спеціальностей і проводиться в межах національного фестивалю науки «Сікорський челендж» (Sikorsky Challenge).

Програма заходу:

14 жовтня

  • 14.30 – 15.15 Стендова презентація конкурсних робіт, Центр культури і мистецтв
  • 15.30 – 18.30 Урочисте відкриття фестивалю, Зала Центру культури і мистецтв

15 жовтня

  • 09.00 – 16.00 «Освітня Академія Intel» для наукових керівників та вчителів, аудиторія 102, корпус №7
  • 19.00 – 22.00 Cуперфінал конкурсу «Intel-Техно Україна 2014-2015», Зала Центру культури і мистецтв

16 жовтня

  • 10.00 – 17.00 День відкритих дверей, Центр культури і мистецтв

17 жовтня

  • 11.00 – 13.00 Урочисте нагородження переможців та закриття Конкурсу, Зала Центру культури і мистецтв

Центр культури та мистецтв НТУУ «КПІ» знаходиться за адресою: Київ, пр.Перемоги 37, к.7.

Партнери Конкурсу Intel Техно-Україна: Благодійна фундація України «Відкриті серця»*, GlobalLogic, TP-LINK, HyperX, Воля, Epam, ЕdЕra, Rotary Club Kyiv-Sophia, Комп`ютерна газета тощо.

З питань акредитації прохання звертатися до :Купчевської Катерини, тел. 067 447 98 67, k2@gcp.com.ua, Бордюг Дарини, тел. 096 153 25 11, daryna@gcp.com.ua

Про корпорацію Intel

Корпорація Intel – провідний світовий виробник інноваційних напівпровідникових компонентів – розробляє технології, продукцію та ініціативи, спрямовані на постійне підвищення якості життя людей та удосконалення методів їхньої роботи. Більш детальна інформація про корпорацію Intel на сайтах http://intel.com/pressroom та http://intel.ua.

Про міжнародний конкурс Intel ISEF

Intel International Science and Engineering Fair – всесвітній конкурс наукових та інженерних досягнень школярів, який щорічно проходить у США за ініціативи Intel, та ставить за мету не лише виявлення й підтримку талановитих молодих учених, а й розвиток досліджень в області прикладних і ундаментальних наук, а також технічної творчості.

Intel ISEF існує вже понад 60 років і щорічно збирає більше 1500 підлітків з більш ніж 70 країн світу. Престиж цього конкурсу дуже високий: більше двох десятків Нобелівських лауреатів і два лауреати медалі Філдса свого часу були його переможцями, а призовий фонд конкурсу складає понад 3 ільйони доларів.

Роботи фіналістів оцінюватимуть вчені зі світовими іменами, у тому числі – лауреати Нобелівської премії. Учасники будуть боротися за звання найкращих та призовий фонд, що включає в себе пеціальні нагороди і стипендії.

З більш детальною інформацією про Національний конкурс Intel Техно-Україна можна ознайомитися на сайті http://isef.kpi.ua. Більш детальна інформація про Міжнародний конкурс Intel ISEF на сайті http://intel.com/education/isef.

Джерело: Прес-реліз Intel 15 жовтня 2014 року 15:52

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: