ASUS Rampage V Extreme – флагманська материнська плата ASUS серії Republic of Gamers

Компанія ASUS повідомляє про швидку доступність в Україні материнської плати Rampage V Extreme серії Republic of Gamers (ROG), створеної на базі чіпсета Intel® X99 та призначеної для шанувальників комп’ютерних ігор і екстремального розгону. Плата обладнана новітнім процесорним роз’ємом LGA 2011-v3 для встановлення потужних процесорів Intel Core™ i7 (Haswell-E).

Rampage V Extreme підтримує чотириканальну архітектуру пам’яті DDR4 і пропонує велику кількість фірмових технологій і рішень ASUS для розгону, включаючи роз’єм OC Socket, спеціальну панель OC Panel, а також кнопки Safe Boot і ReTry. Завдяки ексклюзивному дизайну та оверклокерським функціям команда ROG вже встановила за допомогою Rampage V Extreme 28 рекордів1 продуктивності. На момент свого офіційного анонса материнська плата була володаркою рекордів з розгону процесора (8 ядер/ 16 потоків та 1 ядро/ 1 потік), модулів пам’яті DDR4 (4004 МГц), 17-ти рекордів у 3DMark, двох – в Catzilla, CineBench і Wprime , а також по одному – в XTU та HWBotPrime.

Стабільну роботу материнської плати в режимі розгону гарантують інноваційний регулятор напруги живлення Extreme Engine Digi+ IV, система охолодження DirectCU, роз’єм X-Socket II, а також технологія гнучкого управління роботою вентиляторів охолодження Fan Xpert, що використовує температурні датчики. Новинка має підтримку сучасних високошвидкісних інтерфейсів, включаючи два порти SATA Express із пропускною здатністю 10 Гбіт/с, вбудований слот M.2 PCI Express 3.0 x4 (32 Гбіт/с) і модуль Wi-Fi 802.11ac, що працює в конфігурації MIMO 3×3 (три канали на передачу, три канали на прийом).

Rampage V Extreme пропонує відмінну геймерську функціональність. Звукова карта SupremeFX 2014 відповідає за якісний ігровий звук, мережевий контролер Gigabit Ethernet від Intel і технологія GameFirst III гарантують відсутність затримок в онлайн-іграх, а спеціальний процесор KeyBot дозволяє розширити функціональність звичайної клавіатури. На платі використовуються ексклюзивні компоненти Gamer’s Guardian для максимальної надійності та довговічності.

1 Повний список рекордів див. Додаток A. 

Фірмові технології для екстремального розгону

В материнській платі Rampage V Extreme реалізовані численні фірмові технології ASUS для розгону, включаючи OC Socket – унікальний процесорний роз’єм з додатковими контактами, які підключають ексклюзивну схему до нових процесорів Intel з кодовою назвою Haswell-E. У поєднанні з інтерфейсом ASUS UEFI BIOS, OC Socket дозволяє встановлювати під час розгону більш високі частоти для пам’яті DDR4 і гарантувати стабільність її роботи. Це особливо важливо в умовах екстремального розгону з використанням в якості охолоджувача рідкого азоту. OC Socket повністю сумісний із новітніми процесорами Haswell-E, виконаними в корпусі LGA 2011-3.

Rampage V Extreme надає до послуг оверклокерів ексклюзивні інструменти для підкорення нових рекордів продуктивності. В комплект постачання плати входить модуль OC Panel, призначений для моніторингу та розгону системи в двох режимах. Якщо встановити OC Panel в стандартний 5,25-дюймовий відсік комп’ютера, він виводить на свій 2,6-дюймовий дисплей системні параметри, включаючи інформацію про частоту та температуру процесора, значення множників, швидкість роботи вентиляторів. У цьому випадку доступні функції розгону процесора (CPU Level Up) і керування вентилятором процесора. Користувач може вибрати один з режимів охолодження: максимальний, стандартний або тихий. При використанні в якості зовнішнього пристрою OC Panel пропонує ще більше функцій для екстремального розгону комп’ютера, підтримуючи, наприклад, такі ексклюзивні технології ROG, як Subzero Sense, VGA SMB, VGA Hotwire тощо. Модуль містить чотири 4-контактних роз’єми для підключення вентиляторів, а також кнопки для віддаленого управління живленням і скидання налаштувань.

Плата Rampage V Extreme відрізняється також низкою інших рішень, які сприяють користувачеві в процесі розгону. Зокрема, нові апаратні кнопки Safe Boot і ReTry служать для відновлення працездатності системи у випадку виникнення позаштатної ситуації при розгоні.

Якісна цифрова система живлення

Високоточна цифрова система живлення Extreme Engine Digi+ IV, реалізована в Rampage V Extreme стане запорукою успішного функціонування комп’ютера в режимі розгону. Нові дроселі мають поліпшені характеристики, зокрема знижений рівень втрат в осерді у стандартному температурному режимі. Крім того, в системі живлення використовується абсолютно новий контролер PowIRstage® IR3555 з технологією балансування струмів RDS On Sensing, що включає в себе драйвер та MOSFET-перемикачі верхнього та нижнього плеча. Extreme Engine Digi+ IV відрізняється можливістю надточного регулювання частоти широтно-імпульсної модуляції (ШІМ) для підвищення стабільності роботи компонентів системи.

Для максимального охолодження

Фірмовий держатель X-Socket II полегшує монтаж на Rampage V Extreme випарника для рідкого азоту та сухого льоду. Для заміни стандартної пластини LGA2011-v3 на X-Socket II до комплекту входить спеціальна відкрутка.

Ексклюзивна технологія охолодження DirectCU використовує для відведення теплоти мідну теплову трубку з поліпшеною теплопровідністю, яка безпосередньо контактує з компонентами системи живлення Extreme Engine Digi+ IV. Потім теплота розсіюється через два алюмінієві радіатори з великою площею теплообміну. Таке рішення дозволило знизити температуру до 7°C в порівнянні з традиційною системою охолодження.

Rampage V Extreme обладнана вісьмома 4/3-контактними роз’ємами для підключення вентиляторів охолодження. На платі є також чотири вбудованих температурних датчика, три 2-контактних роз’єми і стільки ж кабелів з термодатчиками. Завдяки функції моніторингу Fan Xpert 3 користувач має можливість контролювати температуру на семи ділянках або компонентах плати в режимі реального часу.

Сучасні інтерфейси  

Материнська плата Rampage V Extreme оснащена вбудованим слотом M.2 PCI Express 3.0 х4 із пропускною здатністю до 32 Гбіт/с для підключення високошвидкісних твердотільних накопичувачів (SSD) нового покоління. Підтримуються модулі SSD типорозміру 60, 80 і 110 мм, які встановлюються горизонтально. Завдяки двом портам SATA Express, зворотно сумісним із пристроями стандарту SATA, до Rampage V Extreme можна підключити до чотирьох SATA-пристроїв, що працюють на швидкості до 10 Гбіт/с. Плата обладнана вбудованим модулем Wi-Fi новітнього стандарту 802.11ac з підтримкою конфігурації MIMO 3×3 (три канали на передачу, три канали на прийом). Такий режим роботи забезпечує обмін даними на швидкості до 1300 Мбіт/с, а також гарантує високу якість і стабільність з’єднання.

Доступність та ціна

Материнська плата ASUS Rampage V Extreme з’явиться в Україні на початку жовтня. Її рекомендована роздрібна ціна складає 8230 грн.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ 2

ASUS ROG Rampage V Extreme

Процесор / Процесорний роз’єм Роз’єм LGA 2011-v3 для нових процесорів Intel® Core i7
Чіпсет Intel X99 Express
ОЗП Чотириканальна архітектура пам’яті; 8 x DIMM, до 64 ГБ, DDR4 3300 МГц (OC)

Підтримка Intel Extreme Memory Profile (XMP)

Слоти розширення 4 x PCIe 3.0/2.0 x16 (режими x16, x16/x16, x16/x8/x8 або x16/x8/x8/x8, процесори з підтримкою 40 ліній PCI Express; режими x16, x16/x8, x8/x8/x8, процесори з підтримкою 28 ліній PCI Express)

1 x PCIe 2.0 x16 (макс. режим x4)

1 x PCIe 2.0 x1

Підтримка декількох графічних процесорів 4-way, 3-way, 2-way NVIDIA® SLI™ та AMD® CrossFireX™
Дискова система 2 x SATA Express

8 x SATA 6 Гбіт/с

1 x M.2 Socket 3 з ключем M, підтримка накопичувачів типу 2260/2280/22110 (тільки SSD з інтерфейсом PCI Express)

Мережа Контролер Gigabit Ethernet Intel® I218-V, підтримка технологій ASUS GameFirst III и LANGuard
USB 14 x USB 3.0/2.0 (10 на задній панелі, 4 на платі)

6 x USB 2.0 (2 на задній панелі, 4 на платі)

Звук 8-канальна звукова карта ROG SupremeFX 2014

– Технологія SupremeFX Shielding

– Конденсатори преміум-класу ELNA®

– Автоматичне перепризначення аудіовиходів, виведення декількох аудіопотоків, автоматичне перемикання на роз’єми передньої панелі

– Оптичний вихід S/PDIF на задній панелі

Sonic SoundStage / Sonic SenseAmp / Sonic Studio / Sonic Radar II /

DTS Connect

Розміри / Форм-фактор EATX, 12″ x 10,7″ (30,5 x 27,2 см)
 

2  Технічні характеристики можуть змінюватися без повідомлення, деякі функції можуть бути недоступні в ряді країн. Робота в кожному конкретному випадку залежить від програм, особливостей використання пристрою, умов навколишнього середовища та інших факторів.

Про компанію ASUS

Компанія ASUS є виробником найбільш купованих і відзначених найбільшою кількістю нагород материнських плат, а також одним із трьох провідних виробників ноутбуків для споживачів у світі. Будучи лідером нової цифрової ери, ASUS пропонує широку лінійку продуктів, що включає материнські плати, відеокарти, оптичні приводи, монітори, ПК, ноутбуки, нетбуки, сервери, мультимедійні пристрої, бездротові рішення, мережеве обладнання, планшетні комп’ютери та смартфони. Всі продукти ASUS відрізняє висока якість та інноваційність, вони чудово підходять для сучасного дому й офісу. У 2013 році ASUS завоювала 4256 нагород. Оборот компанії, що нараховує більше 13 600 співробітників і висококласних розробників по всьому світу, склав в 2013 році приблизно 14 мільярдів доларів США.

ДОДАТОК A – РЕКОРДИ ШВИДКОСТІ ROG RAMPAGE V EXTREME

Частота процесора:
Intel® Haswell-E i7-5960X – 6,226 ГГц (8 ядер/ 16 потоків) та 6,438 ГГц (1 ядро/ 1 потік)

Частота оперативної пам’яті DDR4:
4004 МГц (4 ГБ x1) DDR4

3DMark та Catzilla:

1 GPU 2 GPU 3 GPU 4 GPU
3DMark 11 Performance P25342 P38291 P41638 P43864
3DMark 11 Entry Поточний рекорд утримує Rampage IV Black Edition E44535
3DMark Vantage

Performance

P81955 P102545 P100194 P106457
3DMark Sky Diver Поточний рекорд утримує Rampage IV Black Edition 66507 74836 74368
3DMark Fire Strike 28863 30840 36976
3DMark Fire Strike Extreme 15011 Поточний рекорд утримує Rampage IV Black Edition 26417
Catzilla 720p 58127 Поточний рекорд утримує Rampage IV Black Edition
Catzilla 1440p 22641

Інші бенчмарки:

CineBench R11.5 CineBench R15 XTU HWBotPrime wPrime 32M wPrime 1024M
25,24 2283 2798 9681 2,106 62,025

Світові рекорди на 29 серпня 2014 р.

Блок живлення: Cooler Master V1200 Platinum

Модулі ОЗП: G.Skill.

Джерело: Прес-реліз ASUS 1 жовтня 2014 року 12:47

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

<span>%d</span> блогерам подобається це: