Компанія ASUS представляє материнські плати серії X99

Компанія ASUS оголошує про вихід X99-Deluxe, X99-Pro і X99-A, трьох материнських плат формату ATX, створених на новому чіпсеті Intel® X99, в яких реалізовано численні фірмові технології ASUS, в тому числі процесорний роз’єм OC Socket і технологія п’ятисторонньої оптимізації. Ці плати дозволяють розкрити весь потенціал новітніх процесорів Intel Core™ i7 в корпусі LGA 2011-v3.

X99-Deluxe є флагманською моделлю, в комплекті з якою йде карта розширення ASUS Hyper M.2 x4 для реалізації інтерфейсу M.2 із загальною пропускною здатністю до 32 Гбіт/с, високошвидкісний модуль Wi-Fi стандарту 802.11ac з технологією 3×3 (3T3R) для передачі даних на швидкості до 1300 Мбіт/с і плата ASUS Fan Extension Card для встановлення додаткових вентиляторів охолодження. Оригінальна конструкція X99-Deluxe і X99-Pro з радіаторами обтічної форми й широкою білою пластиною в зоні розташування інтерфейсів створюють фантастичне враження. Футуристичний зовнішній вигляд цих материнських плат оцінять справжні комп’ютерні ентузіасти.

У всіх материнських платах ASUS серії X99 реалізовані технології Crystal Sound 2 для бездоганного відтворення аудіо та Turbo LAN для онлайн-ігор без затримок і продуктивної роботи. Керування параметрами системи здійснюється за допомогою зручного графічного інтерфейсу UEFI BIOS.

Роз’єм OC Socket і технологія п’ятисторонньої оптимізації

Материнські плати серії X99 оснащені інноваційним процесорним роз’ємом ASUS OC Socket. Цей унікальний роз’єм містить ніжки, які підключають ексклюзивну схему до додаткових контактів нових процесорів Intel з кодовою назвою Haswell-E, виконаних у корпусі LGA 2011-v3. У поєднанні з ASUS UEFI BIOS, OC Socket дозволяє встановлювати під час розгону більш високі частоти для пам’яті DDR4, щоб зменшити затримки без впливу на стабільність роботи системи. Це особливо важливо в умовах екстремального розгону з використанням в якості охолоджувача рідкого азоту. Користувачі зможуть збільшувати частоту пам’яті DDR4 до 3200 МГц і вище, навіть якщо всі вісім слотів DIMM зайняті.

Ентузіасти розгону одним натисканням на кнопку миші можуть задіяти ексклюзивну технологію п’ятисторонньої оптимізації для динамічного налаштування параметрів ПК на базі X99-Deluxe. До її складу входить контролер для розгону Turbo Processor Unit (TPU), який забезпечує точне управління напругою живлення компонентів і пропонує розширені можливості для моніторингу роботи процесора та відеокарти. Контролер енергозбереження Energy Processing Unit (EPU) відповідає за керування енергоспоживанням у режимі реального часу. Він вмикається за допомогою простого перемикача на платі або за допомогою утиліти AI Suite 3.

Іншими складовими технології п’ятисторонньої оптимізації є цифровий стабілізатор напруги DIGI+, що дозволяє досягти максимально стабільної роботи комп’ютера та високої ефективності енергоспоживання, а також інтелектуальна система управління вентиляторами Fan Xpert 3. Нарешті, ексклюзивна панель ASUS Turbo App дозволяє швидко налаштувати всі важливі параметри системи для конкретних ігор або програм.

Потужна основа для сучасного ПК

X99-Deluxe є материнською платою з розширеною функціональністю для побудови надпотужного комп’ютера. До комплекту з платою входить карта розширення ASUS Hyper M.4 x2 для встановлення в систему до двох пристроїв з інтерфейсом M.2, обмін даними з якими можливий на швидкості до 32 Гбіт/с. Карта Hyper M.2 x4 підтримує пристрої M.2 у різноманітних форм-факторах: від найкомпактніших 30-мм (2230) до повнорозмірних 110-мм (221100) модулів.

Ще одна карта з комплекту постачання, ASUS Fan Extension Card, дає можливість встановити до трьох додаткових чотирьох- або трьохконтактних вентиляторів охолодження. ASUS Fan Extension керує вентиляторами в режимах ШІМ та DC на апаратному рівні, забезпечуючи винятковий рівень контроля за охолодженням. Це ідеальне рішення для високопродуктивних систем як з водяним, так і з повітряним охолодженням.

X99-Deluxe також оснащена високошвидкісним модулем бездротового зв’язку стандарту 802.11ac. Антена потрійного типу (3×3) дає можливість вести передачу даних на швидкості до 1300 Мбіт/с. Як і інші плати серії X99, материнська плата X99-Deluxe підтримує карту розширення ASUS ThunderboltEX II. Маючи пропускну спроможність на рівні 20 Гбіт/с, Thunderbolt ™ 2 працює в чотири рази швидше, ніж USB 3.0.

Повна лінійка материнських плат

Доповнюють лінійку материнських плат ASUS X99 моделі X99-Pro і X99-A. Обидві моделі мають низку відмінностей від X99-Deluxe, але зберігають при цьому основний перелік її функціональних можливостей.

Доступність та ціна

Материнська плата ASUS X99-Deluxe з’явиться в Україні в середині вересня. Її рекомендована роздрібна ціна складає 7200 грн.

Джерело: Прес-реліз ASUS 1 вересня 2014 року

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: