В Україні з’явився мобільний застосунок екстреного виклику адвоката

Адвокати АО “Юскутум” розробили унікальний інструмент надання оперативної адвокатської допомоги у випадках обшуку, допиту, затримання – мобільний застосунок LEGAL ALARM. Презентація застосунку відбулась 18 червня в прес-центрі ІА ЛІГАБізнесІнформ.

Тиск на бізнес з боку влади і несподівані візити контролюючих правоохоронних органів: податкової служби, МВС, прокуратури, практично стали «нормою» в нашій державі. Одним з каменів спотикання в наданні оперативної адвокатської допомоги в даних ситуаціях є елементарна відсутність інформації – коли клієнт позбавлений можливості пояснити, де він знаходиться, і що з ним відбувається. У нашій країні досі існує практика, коли працівники міліції фактично викрадають людину і відвозять її в невідомому напрямку.

“Для того щоб викликати адвоката по телефону, вам потрібно витратити від 5 до 10 хвилин. Це не багато, але цей час часто стає критичним … Тому для нас стало ключовим скоротити час виклику адвоката і сигналізування про проблеми”, – зазначив Артем Афян, адвокат, керуючий партнер АО “Юскутум”.

У розробленому додатку Juscutum Legal Alarm реалізована тривожна кнопка, під час натискання якої програма JLA визначає місцезнаходження користувача за допомогою GPS, а також відстежує маршрут у разі його пересування. Це дозволить адвокату знайти клієнта, де б він не знаходився і оперативно прибути на допомогу. Back Office координує та супроводжує виїзд адвокатів, а також працює 24/7, щоб негайно зреагувати на тривогу клієнта.

Вбудована функція Social Media Alarm дозволяє подати SOS-сигнал друзям і близьким через соціальні мережі в разі екстреної ситуації. Для цього потрібно заздалегідь задати текст повідомлення, яке буде автоматично публікуватися в новинній стрічці акаунтів при активації тривожної кнопки.

Особливістю застосунку є перелік телефонів державних гарячих ліній, а також інструкції щодо поведінки у випадках обшуку, допиту, затримання, які допоможуть припинити незаконні дії правоохоронних та контролюючих органів вже з перших хвилин. “Ці поради дозволяють клієнту протриматися до приїзду адвоката… Вони часом виходять за рамки законів. Це практичні рекомендації. Вони поєднані і з елементом порад по психологічній протидії тиску”, – підкреслив Артем Афян.

Додаток безкоштовно доступний в магазині AppStore

Джерело: Прес-реліз Юскутум 19 червня 2014 року 15:12

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: