«Техніка для бізнесу» – офіційний дистриб’ютор Conteg в Україні

Нещодавно «Техніка для бізнесу» отримала статус офіційного дистриб’ютора компанії Conteg та вже пропонує до продажу асортимент продукції виробника.

Компанія CONTEG – один з найбільших виробників телекомунікаційних шаф і рішень для ЦОД в Європі, Африці та на Близькому Сході. Портфель продукції виробника містить телекомунікаційні та індустріальні шафи, комплексні рішення для центрів обробки даних (ЦОД), включаючи системи прецизійного кондиціонування, інтелектуальні блоки розподілу електроживлення, системи моніторингу та системи організації кабельної інфраструктури.

Інноваційна продукція і рішення Conteg відповідають сучасним тенденціям розвитку цієї індустрії. Компанія ретельно дотримується вимог міжнародних стандартів менеджменту якості серії ISO 9001. Наприклад, щоб отримати сертифікат TÜV, всі телекомунікаційні шафи проходять низку жорстких випробувань. Тож купуючи продукцію Conteg, клієнти можуть бути певними, що обрали обладнання найвищого ґатунку та надійності.

Про компанію «Техніка для бізнесу»:

«Техніка для бізнесу» вже понад 17 років успішно працює на IT-ринку України. Компанія першою відкрили напрямок системної інтеграції у західноукраїнському регіоні і зараз це пріоритетна галузь діяльності, запорукою динамічного розвитку якої є високий фаховий рівень та ентузіазм кваліфікованих працівників.

Сьогодні ТзОВ «Техніка для бізнесу» – це професійна реалізація комплексних ІТ-проектів, сертифіковане виробництво ПК, власна дистрибуція провідних виробників комп’ютерної, цифрової й офісної техніки та якісний ІТ-сервіс. Клієнти компанії – державні установи та комерційні організації, що здійснюють свою діяльність у сферах будівництва, освіти, медицини, фінансів, промисловості, обслуговування та торгівлі тощо.

Джерело: Прес-реліз ТДБ 11 червня 2014 року 13:48

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: