ASUS представляє материнські плати на базі 9-ї серії чіпсетів Intel

Компанії ASUS оголошує про початок поставок в Україну повної лінійки материнських плат, побудованих на чіпсетах Intel® серії 9, обладнаних сокетом LGA1150 з підтримкою процесорів Intel® Core™ 4-го, оновленого 4-го та 5-го поколінь (з кодовою назвою Haswell, Haswell Refresh та Haswell Refresh K / Devil’s Canyon). У нових материнських платах таких фірмових лінійок ASUS, як Republic of Gamers (ROG), The Ultimate Force (TUF) та Workstation (WS) реалізовані ексклюзивні технології, що максимально розкривають потенціал чіпсетів Z97 і H97. Вони забезпечують високу продуктивність, відмінну стабільність і широкі можливості для апгрейда.

image002

«З моменту свого заснування в 1989 році компанія ASUS завжди славилася якістю своїх материнських плат. І сьогодні, 25 років по тому, ASUS є виробником найбільш купованих і відзначених найбільшою кількістю нагород материнських плат. Зважаючи на відгуки та потреби сучасного комп’ютерного співтовариства, ми з гордістю представляємо повну серію материнських плат у лінійках ASUS ROG, TUF та WS. Наші материнські плати орієнтовані на будь-які завдання – від серверних рішень і професійного використання до ігор і створення мультимедійного контенту», – сказав корпоративний віце-президент та генеральний менеджер із продажу бізнес-групи ASUS Open Platform Джекі Сю (Jackie Hsu). 

Материнські плати ASUS для широкого спектра застосувань

Материнські плати ASUS Z97 і H97 виконані в новому дизайні з незвичайним круглим радіатором на чіпі Platform Controller Hub (PCH) нового покоління й можуть похвалитися широким набором функцій для користувачів, які збирають високопродуктивні ПК, потужні ігрові станції або домашні центри розваг.

Функція п’ятисторонньої оптимізації (5-Way Optimization) та інтелектуальні процесори п’ятого покоління (Dual Intelligent Processors 5) дозволяють налаштувати роботу ПК в одне натискання на кнопку миші. Це рішення відрізняється від попередньої системи оптимізації утилітою Turbo App, вдосконаленими мережевими та звуковими налаштуваннями, так само як і переробленої системою для управління вентиляторами, надійного розгону, енергозбереження та цифрового керування живленням. Материнські плати ASUS також обладнані технологіями Crystal Sound 2 та Turbo LAN, які, працюючи спільно, забезпечують бездоганний звук і знижують затримки в онлайн -іграх.

При використанні ПК в якості домашнього центру розваг технологія ASUS HomeCloud перетворює жорсткий диск на персональну хмару. Вбудована функція Wake-on-WAN дозволяє користувачеві «будити» ПК та керувати їм віддалено зі смартфона або іншого мобільного пристрою. Також користувачі зможуть транслювати мультимедійний контент із ПК на будь-який пристрій. Особливу увагу приділено можливості бездротової роботи зі смарт-пристроями, функціональність розширена ексклюзивною технологією ASUS NFC Express 2 та бездротовим зарядним пристроєм.

ROG – продуктивність для геймерів

Лінійка ASUS Republic of Gamers (ROG) включає в себе материнські плати Maximus VII Gene формату mATX, а також плати формату ATX: Maximus VII Hero, і нове ім’я – Maximus VII Ranger. Всі три плати виконані у фірмовій колірній схемі ROG – чорний із червоним, побудовані на висококласних компонентах з удосконаленою схемотехнікою і чорним нікельованими  кришками сокетів для процесора.

У лінійці ROG також вдосконалено мережевий порт RJ45: технологія LANGuard використовує спеціальну схемотехнику для підвищення якості сигналу та високоякісні конденсатори поверхневого монтажу, що збільшують пропускну спроможність. До складу LANGuard також входять компоненти, що захищають від перенапруги й електростатичних розрядів (ESD Guards), що дає платам серії ROG Maximus VII захист від перенапруги в 1,3 рази, а від електростатики – в 1,9 рази вище, ніж у традиційних плат. Новітня ексклюзивна для ROG утиліта оптимізації мережі GameFirst III надає підвищений пріоритет ігровим пакетам, виділяючи для ігор більш широку смугу пропускання і забезпечуючи більш плавний ігровий процес.

Плати ROG Maximus VII Hero і Ranger поставляються з бортовим звуком SupremeFX 2014, а Maximus VII Gene – з дискретною картою SupremeFX Impact II. Ці рішення використовують новітні технології ізоляції для зниження електромагнітних наведень, якісні аудіоконденсатори ELNA® та восьмиканальні аудіопорти з позолоченими контактами, забезпечуючи точну передачу звуку на рівні дискретних аудіокарт.

TUF – надійність серверного класу

Доступні у форм-факторах як ATX, так і mATX, материнські плати TUF Sabertooth Z97 Mark 1 та Gryphon Z97 Armor Edition забезпечені системами теплорозподілення TUF Fortifier, теплозахисту Thermal Armor та захисту від пилу Dust Defender, забезпечуючи високий ступінь надійності й стабільності системи. Розташований на борту новий мікрочіп TUF ICe призначений для точного моніторингу температур та управління вентиляторами, як із налаштуванням режимів, так і за допомогою автоматичного інструменту для оптимізації в одне натискання Thermal Radar 2. Система TUF Fortifier використовує прикріплений до материнської плати теплорозподілювач, перетворюючи всю зворотну сторону плати в гігантський радіатор, що відводить тепло від ключових компонентів – регуляторів напруги (VRM) та силових транзисторів. Теплорозподілення доповнюється системою Thermal Armor, що оптимізує повітряний потік з тим, щоб допомогти відведенню тепла, а технологія Dust de-Fan здуває пил із радіаторів VRM.

Всі плати TUF Z97, включаючи нові моделі Sabertooth Z97 Mark 2 і Gryphon Z97, забезпечені компонентами TUF із надійністю армійського класу.

Підтримка високошвидкісних інтерфейсів SATA Express та M.2

ASUS – єдина компанія, що пропонує повне рішення SATA Express, від материнських плат до Hyper Express, ексклюзивного зовнішнього боксу з інтерфейсом SATA Express, сумісного з усіма сучасними видами корпусних відсіків 3,5″. У ньому можуть розміститися два високошвидкісних модуля M.2, два модулі mSATA або два SATA-диска форм-фактора 2,5″, при цьому вони зможуть працювати на своїй повній швидкості. Материнські плати* ASUS Z97 і H97 протестовані й сертифіковані на відповідність стандартам SATA Express, включаючи архітектуру виділеної опорної частоти з незалежним тактуванням із розширеним спектром (Separate Reference Clock with Independent Spread Spectrum Clocking Architecture, або скорочено SRIS), що забезпечує високу продуктивність SATA Express. Інтерфейс M.2*, який використовує смугу пропускання двох ліній PCI Express 2.0 зі швидкістю обміну до 10 Гбіт/с, є вдалим вибором для підключення системних дисків.

  • Детальну інформацію можна отримати в розділі «Технічні характеристики».                                             

Визнані надійність та продуктивність

Виробництво ASUS побудовано на дотриманні жорстких стандартів сумісності та сертифікації, а програма захисту ASUS 5X Protection гарантує, що з метою досягнення довгострокової експлуатації та надійності використовуються найбільш високоякісні компоненти – регулятори напруги DIGI+, захист пам’яті від надмірного струму, захист від перенапруги та електростатичних розрядів, високоякісні твердотільні конденсатори з подовженим терміном служби й підвищеною робочою температурою, а також стійка до корозії задня панель із нержавіючої сталі. Крім цього, всі материнські плати були протестовані на сумісність із більш ніж тисячею пристроїв та пройшли  більше 7000 годин ретельних тестів – все це гарантує високу якість і довгострокову надійність.

Всі материнські плати оснащені новітнім гигабітним Ethernet-контролером від Intel – це позитивно позначиться на ігрових сесіях. Крім того, він знижує навантаження на центральний процесор, вивільняючи більше ресурсів для гри та забезпечуючи високу пропускну здатність для пакетів TCP і UDP. Інтуїтивно зрозумілий графічний інтерфейс BIOS із підтримкою управління мишкою також піддався доопрацюванням, і зараз включає в себе помічник з розгону EZ Tuning Wizard-OC та налаштування RAID. Ці інструменти підлаштовують продуктивність системи та спрощують конфігурацію RAID-масиву з тим, щоб забезпечити максимально можливу швидкість роботи з даними та збереження резервних копій.

Про компанію ASUS

Компанія ASUS є виробником найбільш купованих і відзначених найбільшою кількістю нагород материнських плат, а також одним із трьох провідних виробників ноутбуків для споживачів у світі. Будучи лідером нової цифрової ери, ASUS пропонує широку лінійку продуктів, що включає материнські плати, відеокарти, оптичні приводи, монітори, ПК, ноутбуки, нетбуки, сервери, мультимедійні пристрої, бездротові рішення, мережеве обладнання, планшетні комп’ютери та смартфони. Всі продукти ASUS відрізняє висока якість та інноваційність, вони чудово підходять для сучасного дому й офісу. У 2013 році ASUS завоювала 4256 нагород. Оборот компанії, що нараховує більше 12 500 співробітників і висококласних розробників по всьому світу, склав в 2013 році приблизно 14 мільярдів доларів США.                           

Технічні характеристики1

Материнські плати ASUS серії Z97

Z97-DELUXE
(NFC&WLC)
Z97-DELUXE Z97-PRO
(Wi-Fi ac)
Z97-PRO Z97-A Z97-AR
Процесор Процесори Intel® LGA1150 Core™ i7/Core™ i5/Core™ i3/Pentium®/Celeron®  4, 4+ та 5 покоління
Чіпсет Intel® Z97 Express
Система живлення DIGI+, 16-фазний VRM,
DIGI+ 2-фазний для DRAM
DIGI+ 12-фазний VRM,
DIGI+ 2-фазний для DRAM
DIGI+ 8-фазний VRM
Пам’ять 4xDDR3 DIMM, до 32 ГБ, 3300(розгін) МГц, без ECC, небуферизирована 4xDDR3 DIMM, до 32 ГБ, 3200(розгін) МГц, без ECC, небуферизирована 4xDDR3 DIMM, до 32 ГБ, 3200(розгін) МГц, без ECC, небуферизирована
Слоти PCIe x16 2 x PCIe 3.0/2.0 x16
1 x PCIe 2.0 x16 (@x4)
2 x PCIe 3.0/2.0 x16
1 x PCIe 2.0 x16(@x4)
2 x PCIe 3.0/2.0 x16
1 x PCIe 2.0 x16(@x2)
Відеовиходи DP / mDP / HDMI DP / HDMI / DVI / D-sub DP / HDMI / DVI / D-sub DP / HDMI
SATA Express 2 1 1
SATA 6 Гбіт/с 10 8 6
M.2 1 x M.2 (режими PCIe x2 / SATA) сокет 3 з ключем M, підтримка типу 2260/2280
Wi-Fi Дводіапазонний Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac (2,4 / 5 ГГц)
USB 3.0 10 (4 на передню панель) 8 (4 на передню панель) 6 (2 на передню панель)
Аудіо Realtek® ALC1150 з Crystal Sound 2, DTS UltraPC II, DTS Connect Realtek® ALC1150 з Crystal Sound 2, DTS UltraPC II, DTS Connect Realtek® ALC1150 з Crystal Sound 2, DTS UltraPC II, DTS Connect
Мережа 2 x Intel Gigabit Ethernet, Turbo LAN 1 x Intel Gigabit Ethernet, Turbo LAN 1 x Intel Gigabit Ethernet, Turbo LAN
Ексклюзивні функції 5-Way Optimization by Dual Intelligent Processors 5, UEFI BIOS, ASUS HomeCloud, 5X Protection
Форм-фактор ATX ATX ATX

Материнські плати ASUS серій Z97 та Workstation

Z97-C Z97-K Z97M-PLUS Z97I-PLUS Z97-WS
Процесор Процесори Intel® LGA1150 Core™ i7/Core™ i5/Core™ i3/Pentium®/Celeron®  4, 4+ та 5 покоління
Чипсет Intel® Z97 Express
Пам’ять 4xDDR3 DIMM, до 32 ГБ, 3200(розгін) МГц, без ECC, небуферизирована 2xDDR3 DIMM, до 16 ГБ, 3200(розгін) МГц, без ECC, небуферизирована 4xDDR3 DIMM, до 32 ГБ, 3300(розгін) МГц, без ECC, небуферизирована
Система живлення DIGI+ 6-фазний

VRM

DIGI+  4-фазний VRM DIGI+  4-фазний

VRM

DIGI+  6-фазний VRM DIGI+ 8-фазний

VRM

Слоти PCIe x16 1 x PCIe 3.0/2.0 x16; 1 x PCIe 2.0/x16(@x4) 1 x PCIe 3.0/2.0 x16; 1 x PCIe 2.0/x16(@x4) 1 x PCIe 3.0/2.0 x16; 1 x PCIe 2.0/x16 (@x4) 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 4 x PCIe 3.0/2.0 x16 (два – в режимі x16, чотири – x8)
Відеовиходи HDMI / DVI / D-sub HDMI / DVI / D-sub HDMI / DVI / D-sub DP /HDMI / DVI / D-sub DP / mDP / HDM
SATA Express 1 2
SATA 6 Гбіт/с 6 6 6 4 8
M.2 1 x M.2 (режими PCIe x2 / SATA) сокет 3 з ключем M, підтримка типу 2260/2280
Wi-Fi Дводіапазонний Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac (2,4 / 5 ГГц)
USB 3.0 6 (2 на передню панель) 6 (2 на передню панель) 6 (2 на передню панель) 6 (2 на передню панель) 10 (4 на передню панель)
Аудіо Realtek® ALC892 с Crystal Sound 2 Realtek® ALC892 с Crystal Sound 2 Realtek® ALC892 с Crystal Sound 2 Realtek® ALC892 с аудіо функціями DTS UltraPC II, DTS Connect Realtek® ALC1150
Мережа 1 x Intel Gigabit Ethernet, Turbo LAN 1 x Realtek LAN, Turbo LAN 1 x Intel Gigabit Ethernet 1 x Intel Gigabit Ethernet, Turbo LAN 2 x Intel Gigabit Ethernet, Turbo LAN
Ексклюзивні функції 5X Protection, UEFI BIOS, Fan Xpert 3, ASUS HomeCloud 5-Way Optimization by Dual Intelligent Processors 5,

UEFI BIOS,

ASUS HomeCloud,
Quad-Strength Graphic Power

Форм-фактор ATX ATX m-ATX mini-ITX ATX

 Материнські плати ASUS серії H97

  H97-PRO H97-PLUS H97M-PLUS H97M-E H97I-PLUS
Процесор Процесори Intel® LGA1150 Core™ i7/Core™ i5/Core™ i3/Pentium®/Celeron®  4, 4+ та 5 покоління
Чипсет Intel H97 Express
Система живлення DIGI+  6-фазний VRM DIGI+  4-фазний VRM DIGI+  4-фазний VRM DIGI+  4-фазний VRM DIGI+  6-фазний VRM
Пам’ять 4xDDR3 DIMM, до 32 ГБ, 1600 (розгін) МГц, без ECC, небуферизирована 2xDDR3 DIMM, до 16 ГБ, 1600 (розгін) МГц, без ECC, небуферизирована
Слоти PCIe x16 1x PCIe 3.0/2.0 x16, 1 x PCIe 2.0×16(@x4) 1 x PCIe 3.0/2.0 x16
Відеовиходи HDMI / DVI/D-sub DP / HDMI / DVI / D-sub
SATA Express 1
SATA 6 Гбіт/с 6 6 6 4 4
M.2 1 x M.2 (режими PCIe x2 / SATA) сокет 3 з ключем M, підтримка типу 2260/2280
USB 3.0 6 (2 на передню панель) 6 (2 на передню панель) 6 (2 на передню панель) 6 (2 на передню панель) 6 (2 на передню панель)
Аудіо Realtek® ALC892 с Crystal Sound 2 Realtek® ALC887 с Crystal Sound 2 Realtek® ALC887 с Crystal Sound 2 Realtek® ALC887 с Crystal Sound 2 Realtek® ALC887 з аудіо функціями
Мережа 1 x Intel Gigabit Ethernet, Turbo LAN 1 x Realtek LAN 1 x Intel Gigabit Ethernet 1 x Realtek LAN 1 x Intel Gigabit Ethernet
Ексклюзивні функції 5X Protection, UEFI BIOS, Fan Xpert 3, ASUS HomeCloud 5X Protection, UEFI BIOS, Fan Xpert 2+, ASUS HomeCloud
Форм-фактор ATX m-ATX mini-ITX

Материнські плати ASUS серії Republic of Gamers (ROG)

  Maximus VII Gene Maximus VII Hero Maximus VII Ranger
Процесор Процесори Intel® LGA1150 Core™ i7/Core™ i5/Core™ i3/Pentium®/Celeron®  4, 4+ та 5 покоління
Чипсет Intel Z97 Express
Система живлення Extreme Engine Digi+ III

 

Extreme Engine Digi+ III Fully Digital VRM
Пам’ять DDR3 3300 МГц (розгін) DDR3 3200 МГц (розгін) DDR3 3200 МГц (розгін)
4 DIMM, до 32 ГБ, без ECC, небуферизирована [1]

двоканальна архітектура,

Підтримка Intel Extreme Memory Profile (XMP)

Слоти розширення 2 x PCIe 3.0/2.0 x16

1 x PCIe 2.0 x4

1 x mPCIe 2.0 x1

2 x PCIe 3.0/2.0 x16

1 x PCIe 2.0/x16

3 x PCIe 2.0 x1

Підтримка декількох GPU Quad-GPU NVIDIA SLI /  MD CrossFireX™
Дискова підсистема 8 x SATA 6 Гбіт/с

1 x M.2 (режим PCIe x2) сокет 3 з ключем M, підтримка типу 2260/2280

8 x SATA 6 Гбіт/с

1 x M.2 (режим PCIe x2) сокет 3 з ключем M, підтримка типу 2260/2280

6 x SATA 6 Гбіт/с

1 x M.2 (режим PCIe x2) сокет 3 з ключем M, підтримка типу 2260/2280

USB 6 x USB 3.0

7 x USB 2.0

6 x USB 3.0

7 x USB 2.0

6 x USB 3.0

7 x USB 2.0

Мережа                      1 x Intel Gigabit Ethernet, ROG GameFirst III, LANGuard
Аудіо Карта SupremeFX Impact II, 8-канальный аудіокодек High-Definition, Sonic SoundStage, Sonic SenseAmp, Sonic Radar II, Sonic Studio, DTS Connect SupremeFX 2014

8-канальний аудіокодек High-Definition, Sonic SoundStage, Sonic SenseAmp, Sonic Studio, Sonic Radar II, DTS Connect

Форм-фактор mATX ATX ATX

Материнські плати ASUS серії The Ultimate Force (TUF) 

  SABERTOOTH Z97

MARK 1

SABERTOOTH Z97

MARK 2

GRYPHON Z97

ARMOR EDITION

GRYPHON Z97
Процесор Процесори Intel® LGA1150 Core™ i7/Core™ i5/Core™ i3/Pentium®/Celeron®  4, 4+ та 5 покоління
Чипсет Intel Z97 Express
Пам’ять двоканальна DDR3 1866/1600/1333, до 32 ГБ
Відеовиходи HDMI / DP HDMI / DP / DVI
Система живлення Цифрова, 8+2 фаз
Слоти PCIe x16 2 x PCIe 3.0/2.0 x16
1 x PCIe 2.0 x16 (@max. x4)
Слоти PCIe x1 3 x PCIe 2.0 x1 1 x PCIe 2.0 x1
Підтримка декількох GPU Quad-GPU SLI & CFX
Мережа 1x Intel Gigabit LAN

1x Realtek Gigabit LAN

1x Intel Gigabit LAN
Аудіо Realtek 1150 8-канальный HD Realtek 892 8-канальный HD
Дискова підсистема 1x SATA Express (сумісний з 2 x SATA 6 Гбіт/с), 6 x SATA 6 Гбіт/с 6x SATA 6 Гбіт/с
USB 8x USB 3.0 (4 на передню панель); 8 x USB 2.0 6 x USB 3.0 (2 на передню панель); 6 x USB 2.0
Функції TUF Thermal Armor з Flow Valve

TUF ICe

Dust de-Fan

TUF Fortifier

Dust Defenders

Thermal Radar 2

TUF Components

TUF ICe

Thermal Radar 2

TUF Components

 

Thermal Armor

TUF ICe

Dust de-Fan

TUF Fortifier

Dust Defenders

Thermal Radar 2

TUF Components

 

TUF ICe

Thermal Radar 2

TUF Components

 

Форм-фактор ATX mATX

[1]  Специфікації, контент і доступність товарів можуть бути змінені без попереднього повідомлення, а також можуть відрізнятися в різних країнах. Реальна продуктивність може мінятися залежно від застосування, програмного забезпечення, факторів навколишнього середовища тощо.

Повні специфікації знаходяться на www.asus.ua.

[1]Підтримка Hyper DIMM залежить від фізичних характеристик індивідуальних процесорів. На сайті www.asus.ua знаходиться список сумісності (Memory QVL – Qualified Vendors List).

Джерело: Прес-реліз ASUS 29 травня 2014 року 10:20

 

 

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: