Юг-Контракт став офіційним дистриб’ютором продукції TP- LINK для SMB-сегмента

У рамках розвитку напрямку проектної дистриб’юції Юг-Контракт розширив пакет співпраці з виробником мережевого обладнання TP-LINK і став дистриб’ютором обладнання SMB-сегмента (small and medium business).

Продуктовий портфель товарів TP-LINK, представлених в асортименті Юг-Контракту, поповнився дротовими і бездротовими маршрутизаторами з VPN, оптоволоконними комутаторами, медіа-конвертерами і пр.

За підсумками 2013 TP-LINK став лідером на ринку України в SOHO-сегменті активного мережного обладнання, з часткою більше 60%. Юг-Контракт, в свою чергу, є найбільшим дистриб’ютором продукції TP-LINK в даному сегменті ринку. Маючи за плечима успішний досвід роботи з обладнанням для малих мереж та домашніх користувачів, а так само ставлячи перед собою мету розвитку портфеля, орієнтованого на корпоративних клієнтів, Юг-Контракт планує зайняти лідируючі позиції й в SMB-сегменті.

«Серед ключових переваг продукції TP-LINK варто зазначити незмінно високу якість компонентів і збірки, яка досягається завдяки власному виробництву повного циклу. Іншими перевагами можна назвати технологічність продукції, а також доступні ціни, що в нинішніх реаліях української економіки є особливо важливим критерієм вибору замовником того чи іншого рішення, – зазначив Роман Добровольський, керівник напрямку проектної дистрибуції, Юг-Контракт. – Зі свого боку, Юг-Контракт пропонує доступ до продукції TP-LINK на регіональних складах по всій Україні, а також кваліфіковану підтримку в будь-якому з дев’ятнадцяти регіональних представництв, що дозволить партнерам в максимально стислі строки задовольнити потребу корпоративних замовників по всій країні».

В рамках розвитку напрямку проектної дистриб’юції Юг-Контракт активно розширює свій портфель продуктами, орієнтованими на корпоративний сегмент клієнтів.

Довідка:

Юг-Контракт – найбільший український дистриб’ютор IT, цифрової, побутової техніки, споживчої електроніки та мобільної телефонії. Юг-Контракт заснований в 1994 році, є членом українських та міжнародних бізнес-асоціацій ACC, EBA, PMA, АПІТУ.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: