АО «Юскутум» приєдналося до міжнародної асоціації ІТ юристів (WITL)

Адвокатське об’єднання «Юскутум» – перша і поки що єдина велика юридична компанія, яка надає послуги учасникам інноваційного бізнесу. У квітні пройшов фінальний раунд переговорів про приєднання АО «Юскутум» до World IT Lawyer (WITL), на якому заявку про вступ було одноголосно задоволено всіма компаніями-учасниками.

Альянс WITL, заснований у 1999 році, на сьогодні складається з 13 юридичних фірм з усього світу. Кожну країну в Альянсі представляє одна компанія, як правило, із топ-10 у національному рейтингу юридичних компаній.

«Ми не можемо супроводжувати клієнта, якщо наша експертиза обмежується лише Україною. Бізнес інновацій інтернаціональний з усіма наслідками, що з цього випливають. Ми не можемо дозволити собі обманювати клієнта, що ми є спеціалістами, наприклад, у праві Мальти і можемо самостійно отримати для нього ліцензію на онлайн-казино. Але і залишити клієнта наодинці з мальтійськими юристами ми не можемо», – зазначив партнер практики IT і медіа права Дмитро Гадомський.

«Тому ми шукали організацію, що могла б заповнити цю прогалину. Ну і, звичайно, ми шукали альтернативне джерело отримання досвіду, адже Європа і США розвинули індустрію ІТ та інновацій набагато краще, ніж Україна. Відповідно, експертиза європейських та американських юристів набагато ширша, ніж українська», – підкреслив Дмитро Гадомський.

Джерело: Прес-реліз Юскутум 22 квітня 2014 15:18

 

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: