Щодо просування послуг українських ІТ-компаній на ринок США

Генеральний консул України в Сан-Франциско С. Альошин повідомив АПІТУ про таке.

3 квітня 2014 року у рамках перебування делегації 5 українських ІТ-компаній (старт-апів) в Каліфорнії консул відділу з економічних питань Генерального консульства України в Сан-Франциско О.Кротенко провів зустріч з Головою Ради директорів бізнес-інкубатору «HappyFarm» І. Шойфотом та виконавчим директором цієї компанії А. Дегтярьовою.

Під час зустрічі обговорювалися шляхи збільшення експорту послуг українських ІТ-компаній на ринок США та залучення американських інвестицій в розвиток інформаційно-інноваційної галузі України.

У цьому контексті відбувся обмін думками щодо створення українського ІТ-представництва в Кремнієвій долині. Зокрема, консул наголосив на важливості відкриття в Кремнієвій долині «Українського ІТ-центру» («UkrainianITCenter») та запропонував керівництву бізнес-інкубатору долучитися до його створення. У цьому зв’язку Голова Ради директорів «HappyFarm» повідомив про необхідність додаткового вивчення зазначеної пропозиції.

Водночас, була висловлена спільна думка, що проведення масштабної Презентації потенціалу галузі інформаційних технологій України в Кремнієвій долині орієнтовно наприкінці вересня – початку жовтня 2014 року сприятиме просуванню послуг українських ІТ-компаній на ринок США, залученню сучасних передових технологій та американських інвестицій в економіку України.

У цьому зв’язку була досягнута домовленість про опрацювання сторонами наступних питань:

1) «HappyFarm» спільно з іншими бізнес-інкубаторами та акселераторами («EastLabs», «iHub» тощо) формують потужну групу українських ІТ-компаній, які візьмуть участь у згаданій Презентації, та підготує проект програми заходу;

2) Генеральне консульство України в Сан-Франциско спільно з профільними неурядовими організаціями (Асоціація «Інформаційні технології України», «Українська асоціація фахівців інформаційних технологій») опрацює питання участі керівництва центральних органів виконавчої влади (Мінекономрозвитку, Держінформнауки), а також представників провідних венчурних компаній (SequoiaHeritage, AndeerssenHoworowits, GoogleVentures, 500 Startups) та світових ІТ-корпорацій (Cisco, IBM, Microsoft, HP, Oracle тощо) у цій Презентації.

4 квітня 2014 р. консул відділу з економічних питань взяв участь у зустрічі українських стартапів з представниками іноземних інвестиційних компаній (Hewlett-Packard, AgileCredit, Vestor.In, VoiVodaVentures).

При цьому, з огляду на складну фінансово-економічну ситуацію в Україні збільшення експорту послуг українських ІТ-компаній та залучення американських інвестицій в економіку нашої держави матиме важливий вплив на подальший розвиток цієї галузі української економіки та підвищення її конкурентноздатності на міжнародних ринках.

Враховуючи викладене, просимо розглянути можливість участі керівництва Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України у Презентації потенціалу інформаційних технологій України в Кремнієвій долині та орієнтувати Генеральне консульство України щодо можливих термінів проведення цього заходу (з огляду на необхідність ретельної підготовки та місцеві реалії – не раніше другої половини вересня ц.р.).

В разі зацікавленості звертайтеся в офіс АПІТУ

Джерело: Лист від 22 квітня 2014 р. 10:00

Опубліковано в Анонси. Leave a Comment »

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: