ASUS – чверть століття!

image001Рівно 25 років тому, у квітні 1989 року, на Тайвані була офіційно зареєстрована компанія ASUS. За цей час компанія пройшла довгий шлях від молодого, але амбітного виробника найкращих у світі материнських плат та відеокарт – до розробника найрізноманітніших IT-продуктів, які відзначені численними престижними нагородами за дизайн та інноваційність. Ноутбуки ASUS першими у світі побували на вершині Евересту, бездоганно працювали на орбітальній станції, Північному та Південному полюсах (докладніше). А в кожному третьому персональному комп’ютері у світі використовується материнська плата виробництва ASUS.

ASUS прагне створювати технічно досконалі продукти, реалізуючи в них інновації, що відкривають перед усіма користувачами абсолютно нові можливості в роботі та на відпочинку. Вихід за звичні рамки та намагання змінити поточний стан речей – ось секрет нашого успіху.

І сьогодні ASUS зустрічає свій 25-річний ювілей в Україні як лідер із продажу ноутбуків, планшетів, материнських плат та відеокарт, та має сильні позиції у сегментах моніторів, настільних ПК та мережевого обладнання. «У пошуках неймовірного» – так звучить слоган ASUS, і компанія залишається вірною цьому принципу, постійно пропонуючи неймовірні інноваційні ґаджети, які роблять життя ще більш цікавим та наповненим.

Опубліковано в Новини членів АПІТУ. Позначки: , . Leave a Comment »

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: