Оголошення компанії OKI

Тарас Чабанівський

Тарас Чабанівський

Київ, 31 березня 20014.
Компанія OKI Europe Limited оголошує, що після більш ніж 20-ти років роботи в OKI, Ніколай ПАХОМОВ, генеральний директор компанії OKI по країнах СНД, один з директорів компанії «Оки Системс Рус» (Росія), директор представництва Оки в Україні, директор представництва Оки в Білорусі, залишає компанію. У свою чергу, з 1 квітня Тарас ЧАБАНІВСЬКИЙ вступає на посаду директора представництва OKI в Україні.

Ніколай Пахомов розпочав співпрацю з компанією OKI в жовтні 1993 року, проводячи дослідження українського ринку для підрозділу «Інтернейшнл Бізнес» OKI Europe Limited. У червні 1994 року компанія офіційно відкрила свій бізнес на території України, а Микола вступив на посаду керівника координаційного офісу Оки, зробивши колосальний внесок у створення дворівневої дистриб’юторської мережі по всій країні.

У рамках подальшого розвитку бізнесу компанії, в 1995 році він стартує продажу Оки на ринку Білорусі і в 1996 році – на ринку Молдови. У 1996 році, після реєстрації Представництва компанії OKI Europe Limited в Україні, пан Пахомов був призначений директором представництва в Україні та офіційним представником в Білорусі та Молдові.

З 2005 році пан Пахомов, вже на посаді Генерального директора по країнах СНД, бере активну участь у подальшому розвитку корпорації в регіоні. У 2009 році він на додаток стає директором представництва компанії в Росії, а потім, в 2010 році проводить заснування російської торгової компанії, товариства з обмеженою відповідальністю «ОКИ Системс Рус», і стає генеральним директором нової торгової компанії. У період перебування пана Пахомова на посаді директора представництва в Україні, до зони його відповідальності приєднуються нові ринки: Грузія, Узбекистан, Азербайджан і Туркменістан.

Ніколай Пахомов є визнаним в OKI Europe Limited ефективним керівником і протягом своєї кар’єри в компанії регулярно удостоювався присуджуваної двічі на рік корпоративної нагороди STAR AWARD. Високу повагу і репутацію експерта пан Пахомов заслужив завдяки як своїй лояльності до компанії, так і професіоналізму в глибокому знанні бізнес-ринків.

Компанія OKI Europe Limited також оголошує про призначення Тараса ЧАБАНІВСЬКОГО на посаду директора представництва OKI в Україні з 1 квітня 2014.

Тарас Чабанівський протягом 18 років роботи в компанії обіймав різні посади, включаючи розвиток дистрибуції та роботу з ключовими клієнтами. У 2009 році, займаючи позицію керівника департаменту по роботі з партнерами та ключовими замовниками, пан Чабанівський був призначений заступником директора Представництва і з того моменту виконував завдання з оперативного управління Представництвом OKI Europe Ltd в Україні, Білорусі, Молдові, Грузії, Азербайджані, Узбекистані і Туркменістані.

Складено за матеріалами офіційної заяви компанії OKI Europe Limited, підписаної керуючим директором Террі Кавашіма.

 

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: