Юг-Контракт надає ексклюзивні послуги з оренди друкувальних пристроїв

Юг-Контракт спільно з представництвом Canon в Україні запустив для своїх партнерів послугу аутсорсингу (оренди) друкувальних пристроїв.

Ці послуги особливо цікаві та вигідні для компаній, що активно користуються офісним друком. Запропоновані в оренду друкувальні пристрої Canon належать до цінового сегмента «середній плюс» (серії iRAC C22xx та iRAC C52xx). Вони призначені для великих обсягів копіювання, відрізняються широким спектром мережевих функцій, дозволяють друкувати документи у форматі А4 та А3.

«Головною перевагою такої послуги для клієнтів є відсутність необхідності купувати друкувальний пристрій, обслуговувати його, закуповувати і зберігати у себе в офісі витратні матеріали. Нова послуга Юг-Контракту також дозволяє орендувати це обладнання і платити лише щомісячний платіж за певну кількість відбитків, – коментує Дмитро Зозуля, продакт-менеджер відділу продуктової категорії VAD, Юг-Контракт. – Ще однією перевагою такої послуги для клієнтів є отримання оптимальної комплектації друкувальної техніки. Також плюсом для кінцевого клієнта можна назвати те, що компанії не потрібно ставити на баланс техніку і платити амортизаційні відрахування», – додав Дмитро Зозуля.

Програма оренди друкувальної техніки Canon припускає підписання договору оренди клієнтом на два або три роки зі щомісячною оплатою пакету відбитків, у вартість якого входить оренда та всі витратні матеріали. Сервісне обслуговування і введення в експлуатацію здійснюються силами партнера або дистриб’ютора. За бажанням, клієнт може купити використовуваний друкувальний пристрій за залишковою вартістю.

Найближчим часом для партнерів і клієнтів Юг-Контракт відкриє демонстраційну залу, де можна буде побачити техніку для друку Canon та оцінити якість відбитків.

Юг-Контракт – найбільший український дистриб’ютор IT, цифрової, побутової техніки, споживчої електроніки та мобільної телефонії. Юг-Контракт заснований в 1994 році, є членом українських та міжнародних бізнес-асоціацій ACC, EBA, PMA, АПІТУ.

Джерело: Прес-реліз Юг-Контракт 26 березня 2014 року 11:55

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: