Юг-Контракт став офіційним дистриб’ютором мережевого обладнання netis

У рамках розвитку напрямку IT дистрибуції Юг-Контракт став ексклюзивним дистриб’ютором мережевого обладнання TM netis.

Введення даного бренду в асортимент Юг-Контракту обумовлено постійно зростаючим попитом на недороге, але якісне Wi-Fi обладнання. Після тестування у найбільших українських провайдерів Юг-Контрактом було прийнято рішення вивести на український ринок саме продукцію ТМ netis. «Завдяки включенню в асортимент продукції netis, Юг-Контракт закриває всі цінові сегменти мережевого обладнання: від бюджетних до преміум», – зазначив Олександр Литвиненко, продакт-менеджер продуктової категорії IT, Юг-Контракт .

Варто відзначити, що компанія NETIS SYSTEMS – це завод-виробник, який розробляє власні мережеві рішення, і пропонує їх ринку під ТМ netis. Це дозволяє не тільки оперативно реагувати на ринкові зміни, а й пропонувати власні унікальні рішення.

За основними технічними характеристиками мережеве обладнання netis не поступається аналогам вже представленим на українському ринку. Продукти netis побудовані на аналогічних чіпсетах.

На першому етапі на український ринок виводиться шість позицій: роутери 150 й 300 Мbt, 5-ти й 8-ми портові некеровані свитчі.

Довідка:

Юг-Контракт – найбільший український дистриб’ютор IT, цифрової, побутової техніки, споживчої електроніки та мобільної телефонії. Юг-Контракт заснований в 1994 році, є членом українських та міжнародних бізнес-асоціацій ACC, EBA, PMA, АПІТУ.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: