ASUS представляє ZenUI і PixelMaster на Mobile World Congress 2014

В інтерфейсі ASUS ZenUI відбивається абсолютно новий погляд на взаємодію користувача з мобільним пристроєм. Технологія PixelMaster дозволяє гаджетам від ASUS робити фотографії, що конкурують або навіть перевершують за якістю знімки з цифрових фотоапаратів. 

image002ZenUI — плавний, інтуїтивний, привабливий

Красивий та інтуїтивно зрозумілий дизайн ZenUI включає «плоскі» іконки, яскраві колірні схеми, анімацію, нові мелодії для дзвінків і повідомлень. Розташування інформації на екрані підпорядковано одній меті — зробити її максимально доступною для користувача. Програми ASUS виконані в привабливому й лаконічному стилі, коли корисній інформації відведено максимум місця. Вони забезпечені індивідуальними колірними темами, відповідними іконкам програм на робочому столі.

Функція «Що далі» (What’s Next) інтерфейсу ZenUI допомагає користувачам розібратися в тій масі інформації, з якою вони стикаються щодня. Ця функція відображає відомості, які найбільш важливі й корисні в поточний момент, в центрі заставки на заблокованому пристрої, на домашньому екрані та в області сповіщень. Такими нагадуваннями можуть бути: скасування або перенесення зустрічі, нові повідомлення й пропущені дзвінки від привілейованої групи контактів, погода в місці призначення, дні народження тощо.

«Відкласти на потім» (Do It Later) — функція ZenUI, інтегрована з багатьма програмами, такими як Телефон, Пошта, Повідомлення і Переглядач — допомагає користувачеві сконцентруватися на поточному завданні й не забути зробити пізніше інші важливі справи. Якщо користувач у процесі складання листа отримує вхідний телефонний дзвінок, просте натискання на кнопку автоматично створює нагадування передзвонити пізніше. Користувачі також можуть зберігати цікаві об’єкти, такі як статті, відео з YouTube або будь-яку веб-сторінку для перегляду пізніше. Всі нагадування та збережені об’єкти збираються в окремій програмі Do It Later і забезпечуються посиланням на пов’язані з ними дії, наприклад, зробити телефонний дзвінок або відкрити веб-сторінку.

Інтерфейс ZenUI глибоко інтегрований із платформою для миттєвих повідомлень Omlet Open Messaging Platform, даючи можливість користувачеві зручно відправляти повідомлення й ділитися інформацією з інших програм із друзями та родиною, якщо вони теж користуються одним із великої кількості пристроїв, що підтримують чат Omlet. Список програм ASUS із підтримкою функціональності Open Messaging включає Контакти, Календар, E-Mail і Галерею.
У ZenUI також входить Omlet Chat, окремий додаток для персонального та групового спілкування з необмеженою кількістю співрозмовників із підтримкою пересилання фотографій, нотаток, відео, звуку й багато чого іншого. Переслані об’єкти можуть бути збережені в ASUS WebStorage або будь-якому іншому сумісному хмарному сервісі так, щоб до них зберігався простий доступ звідусіль. Функція Social Hotspot дозволяє користувачам налаштовувати або приєднуватися до публічних або приватних бесід залежно від їх розташування.

Інша функція ZenUI — Open Cloud — допомагає користувачам забезпечити постійний доступ до їхньої інформації. Вона інтегрує хмарне зберігання з програмами Камера, Галерея, Музика і з файловим менеджером, використовуючи ASUS WebStorage та інші хмарні сервіси, що підтримуються. Використовуючи Open Cloud, користувач може включити, наприклад, автоматичне збереження своїх фотографій в хмарі, а також переглядати фотографії, слухати музику та працювати з файлами, вже збереженими там. 

PixelMaster — фотографії виглядають професійно

Ексклюзивна технологія ASUS PixelMaster — нині реалізована в ZenFone і PadFone mini — включає в себе набір функцій, таких як режим автопортрета (Selfie Mode) і керування глибиною різкості (Depth of Field Mode), що розширюють функціональність вбудованої камери та спрощують отримання якісних фотографій. На ZenFone 5, ZenFone 6 і PadFone mini доступні дві додаткові функції PixelMaster — режим низької освітленості (Low-light Mode) і «Зворотне перемотування» (Time Rewind).

image003Режим низької освітленості (PixelMaster Low-light Mode) істотно збільшує можливості камери в умовах нестачі світла. Об’єднуючи сусідні пікселі, камера може підвищити чутливість на 400% і контрастність на 200%, дозволяючи отримати чіткі й яскраві знімки без використання спалаху. Електронний стабілізатор додатково підвищує якість знімків за недостатнього освітлення, покращуючи чіткість і зменшуючи змазування фотографій. Через те, що PixelMaster автоматично пропонує режим низької освітленості тільки за необхідності, фотографії, зроблені за нормального освітлення, залишаються з повною роздільною здатністю. Режим низької освітленості працює також і при зйомці відео.

Функція «Зворотне перемотування» (Time Rewind) істотно спрощує процес вибору моменту зйомки рухомих об’єктів. При включеному режимі камера автоматично зберігає кілька кадрів до та після моменту натискання на кнопку спуску, підвищуючи шанси «спіймати мить». Після цього користувач може «відкотити час», використовуючи простий інтерфейс і вибрати найкращий знімок, або просто зберегти всі зроблені кадри.

Режим автопортрета (Selfie Mode) — новий та інноваційний спосіб отримання високоякісних фотографій «себе самого». Він дозволяє використовувати тилову камеру високого роздільної здатності — замість фронтальної, роздільна здатність якої нижче — для одержання високоякісних автопортретів і групових знімків. Камера автоматично визначає, коли в кадр увійшло задану кількість людей і після відліку робить три кадри. Користувач може вибрати кращий з них для збереження і онлайн-публікації.

Режим управління глибинної різкості (Depth of field Mode) дозволяє користувачеві робити вражаючі знімки з чіткими об’єктами, відокремленими від розмитого фону — прийом, відомий фотографам як мала глибина різкості й зазвичай можливий тільки на фотоапаратах високого класу.

Про компанію ASUS

Компанія ASUS є виробником найбільш купованих і відзначених найбільшою кількістю нагород материнських плат, а також одним із трьох провідних виробників ноутбуків для споживачів у світі. Будучи лідером нової цифрової ери, ASUS пропонує широку лінійку продуктів, що включає материнські плати, відеокарти, оптичні приводи, монітори, ПК, ноутбуки, нетбуки, сервери, мультимедійні пристрої, бездротові рішення, мережеве обладнання, планшетні комп’ютери та смартфони. Всі продукти ASUS відрізняє висока якість та інноваційність, вони чудово підходять для сучасного дому й офісу. У 2012 році ASUS завоювала 4168 нагород. Оборот компанії, що нараховує більше 12 500 співробітників і висококласних розробників по всьому світу, склав в 2012 році 14 мільярдів доларів США.

Джерело: Прес-реліз ASUS 26 лютого 2014 року 14:51

Опубліковано в Новини членів АПІТУ. Позначки: , . Leave a Comment »

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: