Дмитро Шимків: В Україні необхідно запровадити електронне урядування – YouTube

Запровадження в Україні системи електронного урядування, при якому повністю відсутнє безпосереднє спілкування між чиновником і бізнесменом, допоможе зробити діяльність органів державної влади прозорою та ефективною.

Про це у прямому ефірі соціального ток-НЕшоу «Київський форум» на телеканалі ZIK заявив генеральний директор компанії «Microsoft Україна» Дмитро Шимків.

«Це створено в багатьох інших країнах. Ці системи дозволять спілкуватись із владою без посередників. Тоді кожний урядовець має свій показник ефективності, зрозуміло, як швидко він опрацьовує документи. Потрібна прозорість влади. Прозорість виконання будь-яких завдань, які стоять перед чиновником», – пояснив він.

На думку пана Шимківа, у тому, що сьогодні в органах державної влади в Україні розвивається корупція, винні безпосередньо громадяни.

«Коли ми дивимось на ті події, які сьогодні відбуваються у суспільстві, ми говоримо, що хтось у цьому винен. А винні, в першу чергу, громадяни України, які протягом 20 років жили в цій країні і дозволили відбутись тому, що відбулося. Не всі підприємці сплачували податки завжди, не всі розмитнення товарів відбуваються чесно. І якщо ми будемо йти далі — спілкування з медициною, освітою, структурними органами в державі відбувалось також створенням умов, де корупція могла розвиватись», – наголосив гендиректор «Microsoft Україна».

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: